Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legtermékenyebb nap?...

Melyik a legtermékenyebb nap? Mikor alacsonyan van a ho, vagy mikor elkezd emelkedni?

Figyelt kérdés
Elèg eltèro dolgokat olvasok.Van aki szerint az alacsony(abb) vagy stagnàlo testhomèrsèkletnèl.Aztàn mikor elkezd emelkedni,az màr a progeszteron szint novekedése miatt van,azaz tul van a No az ovulàcion.Most meg azt olvastam,akkor kell belehuzni,mikor làtom,hogy kezd emelkedni a reggeli homèrsèkletem.Most mikor?:) Ha màr emelkedik ès akkor vagyunk egyutt,kèso?
2012. máj. 4. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:

A termékeny időszakban legyetek együtt naponta-kétnaponta, és akkor nem tudjátok elkerülni. Sajnos a hőgörbéből csak utólag lehet megállapítani az ovulációt, az meg már késő...

Amúgy én úgy tudom, hogy az ovu napján leesik a hő, és aztán megy feljebb. Tehát mikor már elindul felfelé, akkor már túl vagy rajta. Viszont ezt is csak pár nappal később látni. Sok görbét láttam már, és nem mindenkinek esik annyira le látványosan a hője, így inkább az emelkedésből lehet saccolni.

Szóval ha előre szeretnéd tudni az ovud napját, akkor a hővezetéssel nem sokra mész. Inkább ovutesztelj, vagy amit az elején írtam, hogy abban az időszakban, mikor várható, rendszeresen legyetek együtt 1-2 naponta.

2012. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!