Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy ennyire belebet...

Normális, hogy ennyire belebetegszem?

Figyelt kérdés

Április volt az első igazi próbálkozós hónapunk.És én már bele vagyok betegedve,hogy negatívak a tesztjeim.

9.dpo-n vagyok.Olvasom itt,sokan írjátok,hogy már 8. dpo-n is ki mutatja egy nagyon érzékeny teszt a terhességet.

:(

Ki vagyok borulva!



2012. máj. 4. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem normális. Először is, nemhiába mondják, hogy tesztelni még akkor is a kimaradt napján érdemes, ha már előtte is kimutatná.

Másodszor: a legjobb úton jársz a rágörcsölés felé. Ezzel magadnak teszel rosszat.

Mi lesz ha esetleg egy évig nem jön össze?

2012. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abban a hónapban jött össze a baba 1 év próbálkozás után, mikor beleuntam és a babára hagytam a döntést, jöjjön, mikor ő szeretne.

Addig minden hónapban ideges voltam, jeleket figyeltem, majd kiborultam, zokogtam mikor megjött.


Utólag belegondolva igaza van a babámnak, én sem szívesen választanék egy idegbeteg nőt anyának :))

2012. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ELöttem szolóhoz csatlakozom!

Mi egy évig próbálkoztunk, fél év után 3 hónapig idegbeteget játszottam, majdnem azt mondta a párom hogy elég!

Aztán lecsillapodtam és éltem az életem, nem védekeztünk, imádtuk egymást és az életet, aztán egy szép napon körberókáztam mindenkit egy kerti partin.

Úgy legyengültem hogy az orvosig sem sikerült eljutnom,így 2 napig aludtam egyfolytában.

Aztán apa kérdezte meg hogy nem lehet nem beteg vagyok hanem terhes?

Akkora pozitív lett hogy húúúú:)

Mostmár tudom hogy akkor volt a beágyazódás valószínű és az ütött ki:)

Amikor nagyon akartam mindenki mondta hogy jajj ne akard és megkapod, senkinek sem hittem.

Neked kell egyedül eljutnod arra a pontra hogy elég!

Remélem hasznos voltam neked:)

Sok siket!!!!!

2012. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem normális. Nem szabad ennyire rágörcsölni, pont hogy az ellenkezőjét éred el vele. 9 dpo-n még nagyon korai a teszt, nem sok reális esélye van, hogy kimutassa.
2012. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első hónap után?!


Ha most kiborulsz, mi lesz, ha csak 8 hónap alatt jön össze? Türelem!

2012. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi már 9 hónapja próbálkozunk,az első 2-3 hónapban nem foglalkaztom vele,az utóbbi 2 hónapban 2 órás sírógörcseim voltak mensi előtt,a párommal is összevesztűnk elég csúnyan.Ezzen is túl kell lépni,nem szabad feladni!!!
2012. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!