Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Csúfolnak. Belebet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csúfolnak. Belebetegszem!

Figyelt kérdés
Folyton piszkálnak. Hibáztam mikor jártam az egyik osztálytársammal.. Kiderült, hogy nem müködik, szakítottam. Folyton cikiz, minden nap bőgök, mit tegyek?
2012. febr. 27. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy teszel mintha nem érdekelne, abba fogja hagyni... azért csinálja mert látja h neked ez mennyire rosszul esik. :))
2012. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? ha a srác ekkora gyökér akkor én 12-t tippelnék! ne foglalkozz vele, kínjában csinálja, majd találsz rendes pasit
2012. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tényleg nem szabad vele foglalkozni, mert az agyadra fog menni.
2012. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. Kommentelő: köszönöm szépen!! Probálom betartani..

2. Neked is köszi! Igen pontosan 12 és fél éves vagyok...

2012. febr. 27. 16:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi minden kommentet!!
2012. febr. 27. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:

A leveledböl itélve elég tini lehetsz,nem mondom hogy ne figyelj rá,mert ez rossz duma,szerintem vedd fel a kesztyűt és az ö fegyverével üss vissza.

a neten találsz egy két jó mondatott ilyen helyzetre,cikizd vissza,nagy fiúnak tartja magát,törd le a szarvát,Mások előtt mond neki-Nem is tudsz rendesen csókolni-Menj orvoshoz mert irtóan izzad a tenyered-Moss fogat büdös a szád-

Nem baj ha ezek nem igazak,de mond!!!,mindig legyen egy mondatod,amikor cikizik veled,el fog kerülni hamarosan.

2012. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan édi mikor a 12 évesek azt gondolják, hogy ők most már járnak valakivel.
2012. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi... A másik válaszolónak pedig csak azt tudom mondani, hogy ez már így megy :) 12 éves "édi" kis gyerekek is szerelmesek és ha ez viszonzásra talál , akkor miért ne járnának?!
2012. febr. 27. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Leginkább ne bögj!Gondolkozz el azon, hogy neki mi az ami rosszul esne és te meg piszkáld azzal.(De valami ütös legyen, mert olyan kis simogatás féle piszkálásnak nincs értelme!!!) Olyan amitöl észbe kap. Te meg jegyezd meg, hogy ilyen, közvetlen környezetböl nem szabad kezdeni járni, mert 99,9%-ban ez a vége.
2012. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!