Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallott valaki olyan babonáról...

Hallott valaki olyan babonáról, hogy ha gyakran borul ki a pohárból az innivaló, az babót jelent?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sosem hallottam ilyenről
2009. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha az asztalnál kiborul az innivaló és valaki ölébe folyik annál keresztelő lesz, vagyis gyermekáldás!
2009. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
nem ez ugy van hogy asztaltársaságnál ha kidöl valaki felé a pohár ott gyermekáldás várható , megszokták azt is mondani hogy keresztelő lesz!!! én családomba bejött terhes is lett csak elvettete a r.... K.....!!!!
2009. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak mert 2 napja kiborítottam véletlenül egy pohár boros-colát, ruhám is kapott belőle, másnap egy idős néni a pálinkát. és ő mondta,hogy baba lesz, mert már így nem először volt igaza
2009. jún. 23. 21:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Én hallottam már ilyenről!Ha kiborúl valami és aki felé folyik ott lesz baba még ha nem is megy az illetöre!Kívánom,hogy úgy legyen nálad ahogy a babona mondja!:-)
2009. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
bízom benne, és ő nem tudhatta,hogy nem védekezeünk, mivel babót akarunk....
2009. jún. 23. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hallottam, de most hogy tudok róla sem hiszek benne, szerintem baromság. De szived joga miben hiszel. Azért remélem a mikulás történetét ismered..
2009. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szilveszterkor könyökkel fellöktem egy pohár pálinkát ami egy idősebb barátnőm ölébe borult. Ő mondta nekem akkoe ezt.

Január végén terhes lettem. :)

De persez lehet mindez véletlen. Én akkor hallottam róla először.

2009. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én két hete magamra öntöttem a főtt húsos tálból az alján maradt leves levét, és most 5 hetes km. vagyok... Én sem hallottam még róla, de nekem ezek szerint bejött. Egyébként nem szoktam magamra önteni semmit :D
2009. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

kedves mikulásos!

én sem azt mondtam,hogy 100%,csak hallottam,és történetek, megtörtént dolgok alapján,akár igaz is lehet.és amúgy is rajt vagyunk a babó témán, tehát reális is lehet......

2009. jún. 24. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!