Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az állam ad pénzt azoknak,...

Az állam ad pénzt azoknak, akiknek a napi keresetükből nem jön ki az egy napra szükséges ellátás? (kaja, innivaló, ruha stb. )

Figyelt kérdés
gondolom nem.. szerintetek jó lenne ha a kormány adna az ilyen embereknek pénzt? vagy nem lenne értelme? normális válaszokat légyszi..
2011. okt. 1. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se jön ki abból a soványka egyetemi ösztöndíjból, de mivel nem vagyok hátrányos, az állam egy vasat se ad, inkább elvesz kettőt. Így marad az, hogy a jegyzeteket könyvtárazom, a ruhát túrom, a koleszt befizetem, nincs mese, húst meg akkor látok, ha otthonról kldenek...
2011. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ad. szociális segélyt
2011. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Cigányoknak ad, a magyaroknak nemigazán. Úgy lenne jó, ha azok kapnának (származástól függetlenül), akik dolgoznak vagy nagyon igyekeznek, de ennek ellenére nem sikerül nekik megélni. Ők megérdemelnék.

Viszont jelen helyzetben főként csak olyan cigányok kapják, akik talán sosem dolgoztak, és eszük ágában sincs, sőt még bűnöznek is! A magyar akár meg is dögölhet.

2011. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!