Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem lombik beültetésem...

Takács Tünde kérdése:

Nekem lombik beültetésem lesz. Fogászaton dolgozom asszisztensként, ahol fertőtlenítőszerekkel is dolgozom. Mennyire lehet ez veszélyes a leendő terhességre, ill. fogantatásra? Ajánlják-e ilyenkor a munkát, vagy inkább maradjak otthon? Üdv. Tundet

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Énis fog.assz. vagyok:) Hát ez engem is érdekelne.Én októberben megyek laparra és utána jön az inszem ha addig nem sikerül.Én azt gondolom,h a szerek nincsenek semmilyen kárós hatással.Inkább én az állásra gondolok ami probléma lehet.Feltéve ha állva dolgozol.Én olyan 6hónapig tervezem a munkát.Remélem sikerrel jársz!
2012. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sziasztok! Én is fogászati asszisztens és dentálhigiénikus vagyok :D És lombik előtt állunk... A fogászatok el vannak átkozva :)) Úgy is kesztyűben fertőtlenítesz az nem gáz. De a röntgen???!!! És az ultrahangos depurátor???? Én ezektől félek. Szerintetek? Ja igen, és hogy oldjátok meg a munkahelyen azokat a napokat amikor mindenképp menni kell?
2012. máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veletek asszisztensek?Tul vagytok a lombikon?Hogy sikerült?Ti elmondtátok a fönökötőknek a lombikot?
2012. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!