Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam a barátommal...

Együtt voltam a barátommal szombaton! Fogamzásgátlót szedek még csak 1 hónapja (lindynette 20)de pont szombaton fogyott el az utolsó szem! Csütörtökit és a péntekit elfelejtettem bevenni és ki kellett dobnom! Vajon terhes leszek?

Figyelt kérdés
így az utolsó szemet vettem be szombaton és akkr voltam eggyütt a párommal!Elment bennem!Terhes leszek?
2008. ápr. 21. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:

nem valószínű.

A nő termékenységi időszaka a ciklus 13-15 napja közé esik. Ha te szombaton vetted be az utolsó tablettát, az azt jelenti, hogy bőven túl voltál ezen az időszakon.

2008. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem estél teherbe, viszont arra számíts hogy előbb fog megjönni a mensid, mivel előbb abbahagytad a szedést.
2008. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!a Barátom szerint terhes leszek!Nagyon biztos benne!
2008. ápr. 21. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ne legyen! Vagy szülni is ő fog, hogy ennyire ért hozzá? :-)))
2008. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kellene még gyerek!18 éves vagyok ő meg 20!Kicsit korai lenne:)
2008. ápr. 21. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhes! Egyébként én is a Lindynette-t szedtem! Szerintem az egyik lejobb fogamzásgátló! Nekem bejött! De ha nem szeretnétek gyereket, akkor pontosan szedd be a gyógyszert!
2008. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes!Köszönöm:)
2008. ápr. 24. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!