Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 és fél hete szedem a fogamzá...

2 és fél hete szedem a fogamzásgátlót, ebből 3 szem tabi kimaradt véletlen, de közben multhéten két nap együtt voltam a párommal ugy hogy elis ment bennem. Lehetek igy is babás?

Figyelt kérdés
A tabi ható ideje egy hónap lett volna amit nem vártunk meg:S Elvileg most 7 nap szünetet kell tartanom,és ez alatt kéne megjönnie.Most akkor mi van? Tesztet mikor csináljak,ha kell egyáltalán.
2008. júl. 1. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg csinálj tesztet, ha negatív, akkor is csinálj még egyet mielött a következő adagot elkezdenéd szedni. Lehet, hogy nem ártana a dokiddal is konzultálni...
2008. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rendben. köszönöm a gyors választ:)
2008. júl. 1. 21:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyot rizikóztatok, csak reménykedhetsz, h nem vagy terhes...tesztelj!!!
2008. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Aztán majd írj, hogy mi lett az eredmény! Én nuva ringet használok, de most úgy érzem, mégis volt peteérésem... Ciki... (előző vagyok)
2008. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mármin az előző vagyok, az első vagyok, csak akkor még egyedül voltam :)
2008. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
értem én (uccsó válaszadó) :) bár nem lenne baj ha babaás lennék,csak épp nem jó időben fészkelné be magát:P megirom majd hogy mi lett.
2008. júl. 1. 21:25
 7/15 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy nem tudom mikor jönne meg.de szerintem hétfőn tesztelek.bár az olyan messze van még:(
2008. júl. 1. 21:27
 8/15 anonim ***** válasza:
a hét napos szünetbe kellenne megjönnie bármikor. Ha nem akkor valószínű h kismami vagy :)
2008. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
akkor a 8.-ik napon tesztelhetek? ki fogja mutatni? már teljesen rá hangolódtam:)
2008. júl. 1. 21:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, nem is bánnád már, ha baba lenne... A mensidnek a 7napos szünetben kell megjönnie. Az utolsó mensidtől számolhatsz nyugodtan. Általában hány naposak a ciklusaid? Az alapján is nézheted, hogy mikor tesztelj! Várom én is, hogy mi lesz!
2008. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!