Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hinnétek? Jártatok már...

Ti hinnétek? Jártatok már hasonlóképpen?

Figyelt kérdés

Voltam jósnőnél.Hozzá teszem,nem tud rólam semmit.Kártyából jósol.Régebben is voltam nála,akkor 90%-ban be is jött amit mondott.Pedig nem törődtem vele,csak észre vettem,hogy jönnek be a dolgok,amiket jósolt.


Most,azaz kb egy hónapja ezt mondta:


2 nő lélek le akar hozzám születni,ikrekként szeretnének,de az is lehet,hogy egymás után jönnek gyorsan.Ezt a közeljövöben láttam,pár hónapon belül.

Utána 5 éven belül lesz még egy fiam.


Azért ebbe a témába írtam ki a kérdést,mert egyébként babaprojektben vagyunk.



2012. máj. 5. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:

nem helyeslem, ne keveredj okkult dolgokba főleg ha babát vársz,de egyébként se játssz a tűzzel

mi vitt rá hogy elmenj?

2012. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

még nem várok babát,legalábbis nem tudok róla


spontán,nem gondolkodtam

2012. máj. 5. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint borzasztóan utálom az ilyen dolgokat, és soha nem tenném be a lábam semmilyen kuruzslóhoz.
2012. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nalunk anyosom hisz az ilyenekben,de ő nem jósnőhöz jár,hanem gyogyitohoz,aki a csakrak erejében hisz. Ő mondta azt anyosomnak egy hónapja,hogy kialakulóban van bennem egy lelek,most költözik be. Anyosom felhívott, elmesélte ezt,és mondtam neki, hogy pár napja pozitívat teszteltem:) régóta szerettünk volna,és több hónapig nem sikerült, és mindig mondta ez a gyógyító,hogy nem lat lelket a kozelunkben:)) lehet hogy véletlen egybeesés,de én hiszem,hogy van egy 7. Érzékük:)))
2012. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten én is hiszek benne:)mindig bejött ha vmit jósoltak nekem.Nem járok hetente .Néhány évente egyszer fordul elő.Majd írd meg ha meglesznek a kicsik:)
2012. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy nem mindenki esett a torkomnak :)


Én is ritkán járok.Most ugye áprilisban voltam,de előtte 3 éve.

2012. máj. 5. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:

anyukámnak még régen,nagyon régen jósoltak.akkor azt mondta neki a nő,hogy lesz egy nagy műtéte,a gyereke nagyon messze fog tőle élni és hogy hosszú életű lesz.na eddig kettő bejött,remélem a 3. is.anyu rákos volt,5 éve műtötték,a tesóim,kint élnek Londonban már évek óta.remélem a hosszú élet s bejön majd :)

én hszek benne,de valahol kételkedem s.sajnos nem lehet az"igazi"jósokat,látokat mindg kifogni.

remélem neked bejön a jóslat.majd írd meg ha jön/nek a pci/k

2012. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bejött amit mondott a jósnő?
2015. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!