Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Itthon a teszt negatív, a...

Itthon a teszt negatív, a laborban a reggeli vizeletből mért HCG szint pozitiv eredményt adott. Melyiknek hinnétek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A labornak.
2009. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Annyira összezavarodtam, mert késett a mensim, csináltam tesztet, negativ lett. Még halvány második csikom sem volt. Elmentem az orvosomhoz, aki tapintással azt mondta, menjünk laborba és csináltassunk egyet, mert szerinte nem annyira egyértelmű, hogy nem baba. A labor annyit irt csak a lapomra, hogy pozitiv. Most nem tudom, merjek-e reménykedni? Akkor a labor mégis csak pontosabb...
2009. szept. 4. 15:10
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Higgy a labornak, és gratulálok! Szép babavárást kívánok neked:-)
2009. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

szia!


1értelmű, hogy a labor a megbízhatóbb! Gratulation a babádhoz!!!!!:))))))

2009. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Teljesen le vagyok döbbenve... egyáltalán nem hittem ebben, hormonokat is kért, hogy nézzünk meg, mert azt gondoltuk, talán valami hormonzavar miatt késik. Most pedig itt ülök a papírommal és nem kapok levegőt... köszönöm, hogy ezt írjátok, csak napok múlva mehetek Uh-ra... Jesszusom, akkor most lehet, hogy sikerült? Fel kell fognom ...
2009. szept. 4. 15:18
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Bizony babás vagy!!!!!!!! Mióta próbálkoztok? Hány évesek vagytok? Szedtél valamit? Nagyon örülök neked!!!!
2009. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
:) én 27 éves vagyok a párom 31. Nem szedtem semmit sem. Még csak nemrég próbálkozunk, 3 hónapja, hogy nem védekezünk. Annyira nem bíztunk a gyors sikerben! Egyelőre nem is gondoltunk rá, épphogy ráhangolódtunk... olyan sokan 'szenvednek' évekig, mire sikerül a baba, mi sem gondoltuk, hogy ilyen hamar! Milyen kegyetlen az élet sok nővel, nem is hiszem el, mennyire szerencsések vagyunk... egy órája csak bőgök. Nagyon nagyon boldog vagyok!
2009. szept. 4. 16:15
 8/18 A kérdező kommentje:
Ti hány évesek vagytok és mióta próbálkoztok?
2009. szept. 4. 16:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén örülök nektek! És nagyon szerencsések vagytok! Nagyon vigyázz magatokra! Sajnos mi már 16 hónapja várjuk a kis lelkemet, de nem akar jönni, pedig nagyon jó szülők lennénk:( Várom a válaszodat 9 hónap múlva, kisfiú vagy kislány? Sok sok szép éveket kívánok nektek!
2009. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

A labornak higgy.Én szintén igy voltam mint te.Itthon teszt ami nega. aztán rá 4 napra mentem dokihoz aki megvizsgált de azt mondta hogy nem érez terhességet(ekkor már 6 napja késett) de a biztonság kedvéért csináltat vizeletet és vért.És mikor megláttam a papíron hogy terhességi teszt poz. elkezdtem remegni,izzadni,föl alá járkálni és majdnem sírtam.Szerinem a váróban lestek hogy mi a bajom(mert ugye vissza kellett vinni az eredményt).Mi is 3 éve hogy próbálkoztunk már és annyira hihetetlen volt hogy leírhatatlan az az érzés amit akkor éreztem.Rögtön ahogy kijöttem a dokitol a hozzám közelállókat értesítettem mert egyszerűen nem birtam megállni,legszivesebben az egész világnak kikiabáltam volna.Most vagyok 30 hetes és már nagyon várjuk az érkezését.

Írd majd meg hogy végül hogy alakult a helyzeted,de én mondhatom hogy lakója van a pocidnak.

2009. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!