Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam UH-n tüszőmérése...

Tegnap voltam UH-n tüszőmérésen. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam UH-n tüszőmérésen 14.napon, két érett tüszőm van 21mm és 17mm, ami szuper! De a nyálkahártyám csak 5,2mm. A doki azt mondta, hogy ne legyünk együtt csak pénteken és addig megvastagszik és még meg tud termékenyülni is (30 naposak a ciklusaim). Nem késő ez?? Két doginál is voltam és mindkettő ezt mondta, de itt és ciklus.hu-n is teljesen máskorra teszik a pé-t mint az orvosok mondják. Itt görbém is, hátha abból láttok valamit. [link]

Tegnap elkezdtem inni a palástfű teát, hogy hátha az is segíti megvastagítani a méhnyálkahártyát. Nagyon várjuk a babákat!!!


2009. jún. 24. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

ha két orvos is ugyanazt mondta, hihetsz nekik. ez elég ritka egybként. :)

Utrogesatnt kúppal tundak segíteni a vékony nyálkahártyán, hogy segítsék a beágyazódást!

a tea jó ötlet, ígyad csak az is segít!

2009. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha 30 naposak a ciklusaid, akkor a 16. napon van a peteérésed. Én a helyedben péntek reggel lennék együtt a férjemmel, és így hallgatsz az orvosokra, de mégis egy fél nappal előrébb vagy. :)

Nekem is 30 naposak, és az inszeminációimat eddig a 17. és a 16 napon csinálták.

2009. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia en hetfon voltam tuszomeresen , akkor volt a 9 napom , es 8,5 mm valamint 11 mm volt , holnap megint megyek akkor lesz a 12. napom , nagyon remenykedem hatha novogettek azota ...amugy mi is mar masfel eve probalkozunk :(
2009. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!