Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem kevés a 36.5 homérséklet...

Nem kevés a 36.5 homérséklet pé után?

Figyelt kérdés
Szerintem màr tul vagyok a pè-en,de nem igazàn kuszik feljebb.Elotte 36.2-36.3 volt.Nem kevés ez ha babàra gyurunk? Volt itt olyan Valaki akinek ilyen (szerintem alacsony) homèrsèklet mellett baba volt a dologban?
2012. máj. 6. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
értelmesen rakd fel a kérdést, milyen hőmérővel méred és HOL??????
2012. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem teljesen èrthetoen tettem fel a kèrdèst.Aki jàrtas a tèmàban,szerintem èrtette a kèrdèsem.Nyilvàn nem a szobahomèrsèkletre gondoltam.Szoval peteérés elott volt 36.2-36.3 korul a testhomèrsèkletem (igy jo?:)) ès ovu utàn vagyok,de nem igazàn megy feljebb a homèrsèkletem 36.5-nèl. Erre voltam kivàncsi,nem kevès-e ez a 3 tizedes emelkedès.Sokan itt azt irjàk,Nekik akàr 37 fok kozelèbe is felkuszik.

(Szàjban mèrem,analog làzmèrovel.Ha tènyleg èrtelmetlenul tettem fel a kèrdèst,bocsànat...)

2012. máj. 6. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
szájban nem kevés, ezért kérdeztem.Máshol mérve kicsit az lenne, de egyén függő, pajzsmirigy problémára is utalhatna.
2012. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!