Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Lefekudtem a...

Lehetek terhes? Lefekudtem a baratommal es nem vedekeztunk, a baratom hatul a vegbelnel ment el. Menyi az eselye annak h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
:((
2009. jún. 24. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ANÁLIS SEXTŐL(ha erről van szó)NEM LEHET TEHERBE ESNI!!!
2009. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy vicc jut az eszembe:


Két sperma beszélget: 1-ik: én kislány leszek!!!

Mire a2-ik:nyugi a nyelőcsőben vagyunk!!

2009. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsi, de mit jelent az hogy végbélnél ment el??? Most a végbeledben, a gátadnál, vagy a hüvelyedben!

Akkor lehetsz terhes ha akárhol is ment el, de a hüvelyedbe is ment a spermából! lehet hogy a végbél bemenetednél ment volna el, vagyis amikor a szerszámát már kihúzta, és ha bement belőle a hüvelyedbe is akkor nem csak terhes lehetsz, de fertőzést is kaphatsz! ez nem játék! húzzatok gumit anális szexnél, vagy még véletlenül se érjen a párod se a gátadhoz, se a hüvelyedhez utána mert fertőzés lesz a vége!!!!!

2009. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a végbeledben is ment el, miután kifolyik, a saját hüvelyváladékoddal érintkezve, akár fel is juthatott.

Nem írtad konkrétan,hogy a végbélbe, vagy a környékén ment el.De nagyon fontos, ha análisan szexeltek, is fontos hogy mindenképp húzzatok gumit!!!!A végbélnyílást nem szexre találták fel,elkaphatsz vmit ha a barátod nem épp "steril"péniszét utána a hüvelyedhez teszi.

Ha pedig a végbélnyílásod körül ment el mi a garancia arra hogy nem ment a hüvelyedbe is?

Nem írtad hogy a ciklusod hányadik napján tartasz?

2009. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!