Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Oktober 17-en lefekudtem egy...

Oktober 17-en lefekudtem egy sraccal, azutan meg 2 alkalommal a köv. heten. Mindannyiszor ovszerrel vedekeztunk. 20-a korul kellett volna megjojjon es itt van nov. 1 es sehol semmi.Kerlek adjatok valami tanacsot/tippet. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
nyomogattam ott lenn a hasam es jobb felol ereztem egy kisebb duzzanatot, mig balfelol semmi. egyaltalan erzodhet ilyen hamar valami? rosszulletem nincs, sem semmi mas bajom. egyszer meg elofordult ilyen, akkor elmentem orvoshoz es ra egy napra megjott, akkor is kb 2hetet kesett. a pasi meg eskuszik h a gumi nem szakadt ki. segitsetek! szerintetek terhes lehetek?
2008. nov. 1. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha egy kicsit is értenél a dolgohkoz, tudnád, hogy 2 hét alatt semmilyen duzzanatot nem fogsz érezni.

Menj el és vegyél egy tesztet és ne idegeskedj.

Ha nem idegeskednél, bajod sem lenne.

2008. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Maximálisan egyetértek az előttem válaszolóval:) Esetleg annyit hozzáfűznék, hogy tesztet ne vegyél, mert nem megbizhatóak. Ahhoz , hogy biztos eredményt kapj hármassával kéne megvenni. Inkább menj nőgyógyászhoz, majd ő beutal vizeletvizsgálatra, az már 100% os eredményt ad, ráadásul ingyenes. A "duzzanatot" meg ilyenkor még nem lehetne érezni. Ha használtatok óvszert, és nem szakadt ki, akkor jó eséllyel nem vagy terhes.
2008. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A terhesség egész korai előjele alhasban puffadtság érzés, gyakrabban mész pisilni, feszül a melled. De ez egyéb okok miatt is lehet, úgyhogy ha biztosabb módszert akarsz, vegyél tesztet. Egyéb rosszullétek (mint émelygés, hányás, stb.) csak a terhesség 6-7. hete körül vannak. De ha már volt ilyen, hogy késett, akkor nincs okod az ijedtségre, főleg ha védekeztetek is.
2008. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem vagy terhes, de hogyha nagyon aggódsz vegyél egy tesztet. De hogyha rendesen védekeztetek nem lehet gond, és hogyha idegeskedsz akkor annál többet fog késni, velem is már volt ugyan ez, nekem akkor 2 hetet késett! Úgyhogy ne izgulj, de hogy megnyugtasd magad vegyél tesztet hogy megnyugodj!
2008. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom az előttem mondottakat...Húzzál el, de nagyon gyorsan egy gyógyszertárba vagy drogériába és vegyél egy tesztet! Ha idegeskedsz még később fog megjönni!
2008. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!