Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több kalkulátor szerint 18án...

Több kalkulátor szerint 18án vagy 19én lesz ovum. Kislányt szeretnénk a párommal.15én vagy 16án kellene együtt lennünk?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 22:12
 1/8 A kérdező kommentje:
27-28 naposak a ciklusaim.
2012. máj. 6. 22:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, előtte 2-3 nappal max, hisz a spermiumok is elhalnak! Nekünk is így lesz kislányunk!

De ez sem ad 100% -os taktika! Sok sikert!

31 hkm

2012. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen előtte! Két lányom van!!!:-)

Sok szerencsét!

2012. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Pl.Egy nő mensi után esett 2x teherbe és fiai lettek.Másik pl,és is soká estem teherbe,mégis ugy néz ki kiscsajunk lesz.34napos ciklusnál a 22.napon
2012. máj. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és Gratulálok a Babákhoz :D remélem jól időzítünk.:) Ha 15.-én leszünk utoljára,és mégis 19.-én lesz ovuláció.akkor is össze jöhet?(mert az már 4nap)
2012. máj. 7. 08:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor először lettem terhes, akkor ovu előtt 4! nappal voltunk együtt, és mégis fiam lett:)

Most akkor voltunk együtt, amikor már éreztem az ovus fájdalmat, és mégis lány lett:)


Drukkolok, hogy sikerüljön a kislány, de ne éld bele magad teljesen, mert ez inkább a valószínűségét növeli annak, hogy kislány lesz vagy kisfiú, mondjuk nem 50-50%, hanem 60-40. ÍGy ha mégse kislány lesz, akkor se keseredj el:)

2012. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 15-én és 16-án is legyetek együtt. Az esélyeket növeli, de azért tényleg nem 100%-os módszer.

Mondjuk a 4.-es válaszolót nem értem. Nem az a lényeg, hogy hanyadik ciklusnapon esett teherbe, hanem hogy ahhoz a naphoz képest mikor voltak együtt.

2012. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget..majd megírom hogy egyáltalán sikerült-e teherbe esnem :)) Még nincs babánk,valamiért kislányt szeretnénk mind a ketten..
2012. máj. 7. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!