Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-30 nap között szokott...

28-30 nap között szokott lenni a ciklusom, 02. 03-án jött meg utoljára, a termékenység kalkulátor szerint 15-19 között voltam a legtermékenyebb.26-án is voltunk együtt. Addigra már terhes lehettem, vagyis akkor nem termékenyülhettem meg, nem?

Figyelt kérdés
03.03-án kellett volna megjönnie, helyette csak egy barna pötty. Szerintetek az mi volt? Teszt+!!! Nagyon fájnak a melleim, és mindjárt megjön érzésem van, szagok érzékenyen érintenek, és sokat kell pisilnem. Enni nem bírok, bár éhséget érzek. Holnap bejelentkezek dokihoz is, csak tudni akarnám mikor eshettem teherbe?
2010. márc. 9. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a teszt pozitív, akkor terhes vagy, gratulálok! :-)


Hogy kb mikor eshettél teherbe, azt az orvos meg fogja tudni mondani a babád méreteiből.

2010. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyértelmű jelek,még a barna pötty is az,ráadásul +teszt...

A barna pötty annak a jele,hogy az embriód beágyazódott a méhedbe. Gratula!!!!

bár a helyedben lennék...ha megtartjátok a babát, csodás dolgon fogsz keresztül menni!!!! :)

2010. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hogy mikor eshettél teherbe? febr.15-e + - 2-3 nap.

november 10-e a szülés várható ideje.

most a naptár szerint a 6.hétbe léptél.

2010. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az nem is kérdés hogy megtartjuk. Már vágytunk rá nagyon. Még nem éljük nagyon bele magunkat, mert a családban már volt 2 spontán vetélés. Holnap megyek először orvoshoz, mert tudni akarom minden oké, nincs e méhen kívül, meg ilyenek. Mindenkinek szorítok!!!
2010. márc. 11. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!