Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. DPO-n állandó alhasi görcs...

9. DPO-n állandó alhasi görcs + szúrka + hőhullámszerűség utalhat babára?

Figyelt kérdés
A hasi tünetek alapján gondolnám azt, hogy esetleg beágyazódás, de ez a hőhullám fura. Ez nem egy tipikus terhes tünet, vagy volt vknek ilyen? Olyan melegség érzésem van egész nap, és feszül az egész hasam egészen a gyomromig. Időnként nyilall a méhem egy-egy részén, néha inkább olyan menzi-szerű.
2012. máj. 7. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen mindegyik tünet utalhat babára.
2012. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. máj. 7. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Dettó ezeket éreztem a 9ik DPO-tól, és mára pedig megjött!persze ettől még utalhat babára is!sok sikert neked!
2012. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem is olyan menzis érzésnek tűnik.:( Vagyis tűnt, mert ma reggelre elmúlt, csak picit érzem a hasam.
2012. máj. 8. 06:58
 5/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem ezek a tünetek eddig mindig mensit jeleztek. :-(

Remélem, neked nem az lesz!

Drukk!

2012. máj. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tegnap este egy pici pötty barna folt volt a bugyimon, de tényleg 2 mm, aztán pisilés után rózsaszín folt lett a wc-papíron. De nem jött meg. Most reggel semmi nem volt pisi után, aztán mentem még 1x pisilni, utána megint kis rózsaszín folt, de már halványabb.


Menzesznek még elég korai lenne 10-11. DPON-n, 29 napos ciklussal, nem?

Viszont a beágyazódásos pecsételés csak egyszeri alkalom, nem?


Ha valaki esetleg még erre is tudna válaszolni: az hogy 1 hete szedek napi 200 mg E-vitamint (hátha segíti a beágyazódást), az befolyásolhatja, hogy most rózsaszínezek? Vérzékennyé tesz esetleg ez a vitamin????


UI: a 10. DPO-n egyébként elmúlt minden hasi panaszom és a hőhullám is. Estére lett ez a kis rózsaszínezés, és csak annyi maradt, hogy olyan feszkósnak éreztem magam egész nap. Igen, pont mint menzesz előtt.:(((

2012. máj. 9. 07:36
 7/7 A kérdező kommentje:

No, végül nem volt semmiféle baba.

Sőt: a szokásosnál 3 nappal előbb jött meg a menzim.

2012. máj. 16. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!