Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg jött a mensim mégis nem...

Meg jött a mensim mégis nem úgy ahogy szokott nincs görcs és rózsaszínű barnás valami jönn! Csináltam tesztet tegnap negatív lett. Még is állandó pisilés és fáradság, és a hasam alja is ugyan olyan puffadt. Lehet mégis baba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 12:06
 1/6 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy ugyan úgy érzem a szurkáló érzést mint a mensi előtt a jobb oldalon!
2009. márc. 21. 12:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt mikor terhes voltam. Az hogy megjön a menzeszed, az nem jelent semmit!Szerintem babás vagy!
2009. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ! az a helyzet én nagyon bizonytalan vagyok mert nekünk a családban több embernél is előfordult h a terhesség alatt menstruált.

Meg az az igazság mi már nagyon régóta próbálkozunk kb 3 éve!

2009. márc. 21. 14:01
 4/6 A kérdező kommentje:

És neked milyen volt? Szóval folytonos vagy csak pecsételős?

És hány napig tartott?

2009. márc. 21. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető,hogy terhes vagy!Csinálj majd még 1 tesztet egy kicsit később.Nekem a 2 fiúval ,mikor terhes lettem,nem is tudtam,mert az egyikkel megvolt 4 hóig,a másikkal meg szinte végig!Csak az volt az érdekes,hogy nem akkor jött meg,amikor vártam,hanem mindig a középidőben 2-4,5 napig tartott.Hol gyengébben,hol kicsit erősebben.A 4.hóban kezdtem gyanakodni,mert furcsán nőtt a hasam.Akkor csináltam tesztet is először.Sok sikert neked is!
2009. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia, nagyon szépen kérlek írd meg hogy ez a terhességtől volt e?

Velem is ez van most, és nem tudom hogy most mire számítsak.

Légyszi írd meg, előre is nagyon köszönöm.

2009. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!