Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha másfél hónapos terhes...

Ha másfél hónapos terhes lennék azt már kimutatná a teszt?

Figyelt kérdés
Ha közben lenne mensi szerű vmi?

2012. máj. 8. 05:31
 1/7 anonim ***** válasza:
persze ezt már simán kimutatná, 6 hétnél már tüneteket is produkálnál. de az biztos ha orvoshoz mész
2012. máj. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kimutatná!

De mit jelent az hogy mensiszerű?

2012. máj. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, már délutániból is valós eredményt kapnál. Ha nincsenek tüneteid, akkor is lehetsz terhes. De a "mensi szerű" utalásod engem arra enged következtetni, hogy megjött, csak nem úgy, ahogy szokott, ezért gyanakszol. Ez ritka, hogy vki mensizik terhesen. Előfordul, de állati ritka. Igen, itt is van egy-két nő, aki állítja, hogy ő is, és körülötte sokan... de nem véletlenül terhességi jel a mensi kimaradása. Nem valószínű, hogy ha véreztél időben, hogy baba lenne a dologban. Teszt mit mutat?
2012. máj. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

időben megjött, rendes vér volt. Sőt még alvadt vér is volt. Ez volt a 3. hónapja, hogy gyengébb a mensim. 5 negatív tesztem lett. Ma reggel is csináltam.

Alacsony a reggeli hőm is.

Terhes tünetet nem vettem észre magamon.

Ovulációs tüneteket figyeltem ovu idején.

2012. máj. 8. 07:54
 5/7 anonim ***** válasza:

De ezek után miért kételkedsz?

Azt hiszem elég egyértelmű,hogy nincs baba!

2012. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert aggasztott a szokatlan menstruációm
2012. máj. 8. 08:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy szokatlanul rövid mensim és előtte én már azon kezdtem el stresszelni, hogy terhes vagyok (volt egy tünetem és utána ráadásul így jött meg... gondolhatod) és a doki a vizsgálat után sehol sem talált semmit (volt kézi és uh vizsgálat is), sőt még egy érő tüszőt is látott, és mondta, hogy tuti a stressz miatt volt ilyen.
2012. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!