Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekeztünk és utána...

Nem védekeztünk és utána másfél héttel egy bulin becsiccsentettem. Lehet baja a babának, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. De amíg nem vagy biztos benne, hogy nincs baba, addig lehetőleg kerüld az alkoholt.
2010. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Vettem babavédö vitamint, szerintem nem árthat...elkezdem szedni mindenesetre

2010. dec. 9. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz. Mi idén Valentin napkor elmentunk 3 napra apjukkal- fogalmam sem volt, hogy már terhes voltam. Nem szoktam inni de az étteremben olyan finom volt a bor, hogy totál bemálnáztam! Sok nem is kellett nekem.

A Kicsikém október utolsó napján született teljesen egészségesen. Nyáron már terhesen majd megőrültem a vörösborért és olykor ittam is - én az antialkesz.

Lelkiismeret furdalásom volt egy kicsi egészen addig amíg el nem beszélgettem egy-két ismerőssel, akiknek már van gyerekük, mindegyiknek igen okos csemetéje van. Mindegyik kibökte, hogy ők is borozgattak olykor...aztán olvastam egy kutatásról is, ahol felmérték azokat az anyákat akik folyamatosan isznak, akik egyáltalán nem és azokat akik olykor-olykor. Az utóbbi anyukák gyermekei jobban teljesítenek. Miért van ez? Amikor az alkohol öli az agysejteket? Passz. Kismértékben orvosság, nagymértékben méreg.

Bocs a hosszúságért!

2010. dec. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha meg nem tudtad, hogy terhes vagy, akkor semmi gond nem lehet, mert gondolom meg csak akkor agyazodott be!Ez persze akkor ha nem 12 hetesen vetted eszre , hogy terehes vagy!

Jo babavarast!!!

2010. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Irok, ha kiderül :)

Sziasztok! :)

2010. dec. 13. 23:05
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Sajnos nem sikerült megtartani.

Felfáztam...megjött, pedig elötte pozitivat teszteltem..

2010. dec. 27. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!