Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Kb6hete foganha...

Terhes vagyok? Kb6hete foganhatott meg a baba, de azóta már 1szer megjött és 4napon keresztül megvolt (de azt hallottam h terhesség elején előfordul h megjön) A hasam mintha megnőttt volna, híztam is 1kilót, bár mostanába elég sokat ettem

Figyelt kérdés
Féj az alhasam,a mellem is nagyobb és fáj,de lehet h csak nő,mert még csak 16 éves vagyok.És barna folyásom is van néha.Viszont nem vagyok fáradékonyabb,nincs hányingerem,nem szédülök,nincs gyakori vizelési ingerem és az étvágyam is olyan mint eddig.Lehet h csak rémeket látok?(Remélem!!)Légyszi segítsetek!!Előre is köszi!
2009. jún. 24. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
talán egy tsztet ha csinálnál akkor kiderülne, aztán ha negatív, akkor íras valami fogamzásgátlót
2009. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát elég ritka lenne ha neked már 6 hetesen is nagy hasad lenne szerintem akkor még a hason semmi sem látszik bár terhes még nem voltam ha megjött és rendes vérzés volt mint általában akkor kizárható a terhesség, de ha meg akarsz nyugodni vegyél egy tesztet bár szerintem csak pénz kidobás
2009. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
tesztelj és ha ehet még várj a nemi élettel, mert szerintem a mensid rendszertelen, ez is azt jelzi, hogy még testileg sem vagy felkészülve az együttlétre, a riadalmad meg azt jelzi, hogy lelkileg sem!
2009. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kb 6 hetes terhes lennél akkor az étvágyaddal inkább bajok lennének,mint ennél!Legalábbis nem hallottam még olyan kismamát aki az ELEJÉN ette volna magát degeszre,ilyenkor fogyni szoktak...de mindenképp tesztelj,és legközelebb vigyázz jobban!!!

30-as anyuka

2009. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyakori vizelési inger meg inkább a nagy has miatt van amikor a baba már nyomja a hólyagot
2009. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

éhség: ebben az időszakban még nem eszel nagyokat inkább kifelé jön..

émelyegsz, és álmos vagy.. jólesik feküdni napközben is..


barna folyás: két ciklus közti kávéalj-szerű barnás váladék utalhat méhenkívüli babára. terhesteszt jelzi ezt is.. nem kéne tesztelned?


nagy has: inkább elhízás mint baba, a 12.hét körül kezd el szorítani a nadrág,de nem látványosan csak kényelmetlen..


gyakori vizelési inger a babó miatt van amikor ráfekszik a hólyagra. asszem előbb is de az hormonhatásra..


szerintem pms-ed van .. de 16 évesen még alakul a szervezet.. egyenlőre felejtsd el a szexet vagy védekezz normálisan. mondjuk nem fogamzásgátlóval, mert még korai lenne .. lesz még egy időszak amikor foggal-körömmel harcolsz majd egy kis terhestünetért.. ha szerencséd lesz gyorsan sikerül... gondold végig megéri-e most ..

2009. jún. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de még egy kicsit várok a teszteléssel,mert már úgyis hónap vége van és hamarosan megkéne jönnie megint.De mennyibe kerül amúgy egy terhességi teszt?
2009. jún. 25. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!