Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu kérdésre tudtok...

Ciklus.hu kérdésre tudtok választ?

Figyelt kérdés
Lehet butaság,de ovu előtt miért jelöl már 5-7 nappal termékeny napot ciklus.hu? Nem 5 nap a maximum amíg a kisfickók életben maradnak? És ovu után miért jelöl még két napot termékeny napnak? Úgy tudom csak 24 óra a petesejt élettartama,és már a megemelkedett hő napján is elég kevés az esély,nemhogy utána két nappal... Szóval akkor mégis van esély előtte ennyivel,és utána is?
2012. máj. 9. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs.

De ha figyelembe veszed, hogy a ciklus.hu becsléssel számol, érthető, ha előtte, és utána is ráhagy egy-két napot - mert belekalkulálja, hogy hamarabb/később lehet a peteérésed 1-2 nappal.

2012. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a megemelkedett hő napján abszolút jók az esélyek - hiszen a tüszőrepedést jelzi a hőesés - és arra 12-24 órával már ott a pete. Vagyis az emelkedős nap a legjobb:)
2012. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem "naptár módszer" nézetben vagy. :-)

Ezt a nézetet akkor kell figyelni, ha védekezni szeretnétek, és biztosan ki akarjátok kerülni a peteérést. Váltsd át a nézetet "Normal"-ra, ott egyetlen zölddel jelölt napot fogsz látni minden várható ciklusban, amit az eddigi ciklusaid és a megadott luteális szakasz hossza alapján jelöl be.

Szólj, ha sikerült, vagy t valami mást látsz. :-)

2012. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es,köszönöm,mindent értek! :)

2-es! Ha akkor van a legnagyobb esély,akkor lehet elkapjuk pont?

Tuti holnap lesz ovum,mert tegnap,és ma is 36,3 volt a hőm,és csak holnap este tudunk legközelebb együtt lenni:

[link]

2012. máj. 10. 08:06
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as,köszi,a normálon vagyok,egy zöld kocka,csak mivel a naptár módszer a terhesség elkerülését írja,így úgy gondoltam fordítva is igaz! De értek már mindent,köszönöm! :)
2012. máj. 10. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!