Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték-átjárhatósági...

Petevezeték-átjárhatósági vizsgálat után mennyi idővel estél teherbe?

Figyelt kérdés
ha el volt záródva, az átjárhatóvá tétel után mikor jött össze a baba?
2012. máj. 9. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem átjárható volt, és 1 év múlva.
2012. máj. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem a bal nem lett átjárható a műtét után sem, mégis arról az oldalról estem teherbe 4 hónap után
2012. máj. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ez hogy lehet? mit mondott az orvos? honnan tudod, hogy a bal oldalról sikerült?
2012. máj. 10. 20:29
 4/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az én nődokim azt mondta, előfordulhat, hogy a fájdalom és az idegesség miatt nem jut át a petevezetőn a kontrasztanyag, emiatt születhet téves diagnózis. És ő már nem is csinál pont emiatt normál HSG-t, hanem altatásban méhtükrözés keretében végzi el az átjárhatóságit, ami sokkal biztosabb eredményt ad. Ennyit fejlődött 4 év alatt a dolog.

2012. máj. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nekem altatásban végezték méhtükrözéssel november elején. Onnan tudjuk, hogy a bal oldalról estem teherbe, mert ott termelődik a sárgatesthormon, ezt uh-n látta a dokim. Azt mondta, hogy egy csoda :), de előtte is biztatott, hogy azért elő szokott fordulni. A meddőségiben is azt mondták, hogy "5 évente egyszer" előfordulhat. Nekem a lombikot javasolták, én még nem álltam rá készen, mondtam, hogy még gondolkozom rajta, a következő ciklusban pedig terhes lettem. Azt hittem, hogy a nem működő petefészkem mégis küldött egy kóbor petesejtet, de a doki azt mondta, hogy nem, ez a baba bal oldalról jött. Még annyit hozzáteszek, hogy januárban elkezdtem beadatni a Gynevac oltást, februárra ment le az 5 adag. Én abban is hiszek, hogy az segített.
2012. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi!

a gynevacon én is sokat gondolkodom, hogy beadassam-e!! csak félek, hogy lehet,van valami mellékhatása!

2012. máj. 11. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet mellékhatása, csak fáj, amikor beadják meg utána még kb egy napig. De nekem a 3. oltás már csak kicsit fájt, a 4. és az 5. már egyáltalán nem. Vesztenivalód nincs, én is azért próbáltam ki, mert már annyi mindent kipróbáltam előtte, gondoltam ennek még adok egy esélyt. Nem bántam meg.
2012. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!