Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a petevezeték átjárható...

Milyen a petevezeték átjárhatósági vizsgálat?

Figyelt kérdés
Másfél éve nem sikerül a kistesó,tegnap elmentem a nőgyógyimhoz,először vérvétel lesz,és majd utána a petevezeték átjárhatósági vizsgálat.Több helyen olvasom,hogy ezért befektették őket a kórházba,nekem a rendelőben fogják megcsinálni,rögtön haza lehet menni majd.A doki szerint nem fáj,csak kellemetlen. De mennyire?
2012. febr. 15. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az UH-követős volt (azaz nem röntgenes). Én is rögtön hazamehettem utána, de nem is lett volna értelme bent maradni. Kb. olyan volt, mint egy erős mensis görcs, fájt, de nem vészes (azért nem kellemetlennek nevezném, tuti pasi doki mondta). Azért ha van rá módod, ne egyedül menj, mert ha netán jobban fáj (pl. ha van elzáródás, akkor állítólag jobban szokott), jó, ha valaki hazavisz. De még egyszer mondom, nekem egy erős mensis fájdalom volt össz-vissz, és 5 perc múlva már semmit se éreztem.
2012. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem röntgenes volt. Nem tartottak bent, de csak kísérővel lehetett menni.

Amikor a kontrasztanyagot benyomták, akkor nagyon fájt, kb. 10 mp-ig éles, szúró fájdalmat éreztem, utána tompa menstruációs görccsé enyhült, de az is csak pár percig.

Ahhoz képest, hogy milyen horrortörténeteket olvastam erről (az egyik csaj napokig nem tudott felkelni, a másik alig élte túl stb.), nem volt annyira vészes. Fáj, de simán kibírható.

Utána kicsit leültem pihenni egy székre, és félóra múlva BKV-val hazamentünk a férjemmel. Aznap még pihengettem, de másnap már dolgozni mentem.

2012. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Nekem például annyira fájt, hogy folyt a könnyem. Pedig el se volt záródva. A vizsgálat után hordágyon vittek vissza a kórterembe, majd néhány óra múlva kísérővel hazaengedtek.

(ez 2003-ban volt)

2012. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont tegnap volt ilyen vizsgálatom, engem altattak. Hüvelyen keresztül ultrahanggal, kontrasztanyaggal csinálták, utána még 4-5 órát bent tartottak. Nekem mindent rendben találtak szerencsére, így miután felkeltem, alig éreztem, tényleg olyan mensi-szerű "görcseim" voltak, 1-2 órán keresztül. Ma még mindig vérezgetek, de már csak pár csepp van. Szóval nekem egyáltalán nem volt vészes, de én is úgy hallottam, hogy akinek minden rendben van odabent, annak nincs különösebb panasza, aki viszont el van záródva, annak rosszabb lehet. Sok sikert! :)
2012. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sumergo ***** válasza:
A dokid valószínűleg férfi. Valamint ha neked csinálják, neki az biztosan nem fáj. Nekem rohadtul fájt, neked lehet nem fog fájni. Sajnos előre nem lehet tudni, ezért mindenképp kísérővel menj.
2012. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!