Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt egy halvány pozitív...

Volt egy halvány pozitív tesztem 2 napja, azóta egyre erősebb. Jelenleg nem szedek semmi vitamint, de ha nem változik semmi, két hét múlva megyek orvoshoz. Mennyire kell korán elkezdeni az ilyen vitaminokat? Várhatok ezzel az orvosig, nem lesz késő?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen vitaminokat már a teherbeesés előtt tanácsos elkezdeni, mivel pont az első pár hétben alakulhatnak ki az olyan problémák, amiket a vitaminszedés megelőzhet (velőcső záródási rendellenességek).

Kezd el szedni a vitamint.

2012. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezd el szedni már most.
2012. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mielőbb kezd el szedni, ha eddig sajnos nem tetted. Nagyon korán alakulnak ki a pici szervei, reméljük, hogy még támogathatod vele. Már holnap szedd! Hogy elevit, gravida, vagy akármi más... tökmindegy. Az alap vitaminok legyenek benne! (Folsav különösen)
2012. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem szedek semmit,mégsincs baja a kicsinek uh szerint.Csak folsavam van.(Védőnő elmagyarázta mire is van a terhesvitamin.Nem a babának,hanem az anyának,ugyanis a kicsi elveszi belőlünk ami kell neki,tehát neki nem lesz hiánya,ha alapból nincs baja a kismamának.Azért kell szedni,hogy nekünk ne legyen vitaminhiányunk,mert kihullhat a haj,törhet a köröm,romlanak a fogak,vérszegénység,kálcium hiány...)
2012. máj. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: A Terhesvitaminokban is a folsav a lényeg. A folsav előzi meg a velőcső záródási rendellenességet.
2012. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szedjél nyugodtan most terhesvitamint,még a doki előtt és mond el neki,hogy mikor pozitívat teszteltél....-ilyen terhesvitamint kezdet el szedni!Ja és gratulálok!
2012. máj. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok, és szerintem kezdd el a vitamint szedni!

Nem osztanád meg a tesztek fényképeit Velünk?

Szeretek pozi teszteket nézni, ha már nekem folyton negatív. Legalább más örömében osztozhatok ilyenkor.

Köszi :)

2012. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat, es mar szedem is a vitamint.
2012. máj. 14. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!