Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 800-ról mmilyen...

Femibion 800-ról mmilyen tapasztalatok vannak? Milyen kiszerelésben kapható és milyen áron?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ára elég borsos, 3000 és 3500 Ft között van, és ha jól emlékszem, 30 db van egy dobozban. Nekem bevált, nem volt tőle hányingerem, sem egyéb problémám, és a baba is normálisan fejlődik a pocakban.
2009. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30 szemes kiszerelés.Pont tegnap vettem 3184 ft-ért, de változó, 2700-3500 ig van.Én ugy vagyok vele, hogy hiába állunk gyengén anyagilag, de az els 3 hónap a legfontosabb és inkább erre költök+ aloe gél(berry)+nature min.A legfontosabb h megkapjon mindent és a metafolin ezt a célt szolgálja, mert sok nő nem tudja hasznosítani a folsavat.Tapasztalat még nincs de sokan dícsérik.Szerintem azt a + 1000 ft-ot megéri.
2009. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólokhoz,de én 1 hónap alatt 10 kg-ot híztam...
2009. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapja szedem a Femmibion 800-at.

A dokim szerint ez a legjobb a piacon.30 db-os kiszerelés ára 3000 körül van.Ahogy az elöttem lévő írja, néhány nő szervezete nem tudja átalakítani a folsavat hasznos foláttá.

a femibion már biológiailag aktív folátot tartalmaz.

Ezenkívül van benne jód, pl az elevitben nincs.

nekem semmi tünetem, se rosszullét se hízás.

Jó babavárást.

2009. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja szedem reggelente és enyhíti a tüneteket. Én az a fajta kismama vagyok, aki egész nap émelyeg, de nem hány. Nekem ezt az émelygést csökkentette. Nem híztam tőle 1 dekát se. Ma vettem, 3200 ft körül volt. Ja, meg ha fáj a hasam, akkor magne b6-ot eszek mellé.
2009. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!