Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig életképes a sperma? Ha...

Meddig életképes a sperma? Ha a férfi partner megtörli magát zsepivel, aztán nem sokkal rá a nő is magát ugyanazzal, attól lehet terhes? Mennyi az esélye, ha igen? Normális válaszokat kérek! (Csak kíváncsiság)

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. 0.001% az esély, nem több.
2012. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem sok de van rá esély nem értem h miért ugyanabba a pzsbe törli meg magát a nő?
2012. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát esély van de minimális....amúgy ha vki nemakar teherbe esni miért törölné magát ugyanazzal a zsepivel??
2012. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem 100%-ig.

A férfi a nőben megy el vagy sem?

Mert ha igen, vagy akár csak megszakítással együtt voltak előtte, akkor utána már lehet "törölgetni", ami kell, az bent van...


Amúgy leírom, hogy fogant meg az egyik babánk:

A férjemnek örömet okoztam simogatással. Majd letörölgette magát. Elment kezet is mosni, de később bevallotta, hogy a hasáról megint ment valami a kezére. Ezzel a kezével örömöt okozott nekem, és mivel másnap volt peteérésem, össze is hoztuk.

Sajnos nem maradt velünk az a kicsi, de ott volt...

2012. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!