Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém?

Megnéznétek a görbém?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 12. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megnéztem. ...Mi a kérdés?
2012. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem szep gorbe, nem mostanaban kene megjonnie? vagy kesik mar? mert akkor erdemes lenne lassan tesztet csinalni. sok szerencset!
2012. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az a baj, hogy csak május 6-ig látjuk a hődet....
2012. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak az érdekelne, hogy rendben van e a hőm és ez alapján volt e ovum. mert babát tervezünk....8án megjött szóval most nem jött össze ,de én nem igazán értek a görbékhez ezért érdekelt a véleményetek. Számomra az a furcsa hogy alapból egész magasan volt másoknak a vonal alatt szokott lenni...vagy jó ez így ?
2012. máj. 12. 13:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

uristen első!Hát nem látod hogy megjött neki azért addig látod?Meg gondolom a véleményünkre kíváncsi,nem arra hogy "igen megnéztük"....:)


Kérdező:Szép (lenne) a görbéd!

Nekem annyi bajom van vele hogy fordítva szebb lenne,ha peteérés előtt lenne kicsit cakkosabb mint ahogy a vonal után van,és peteérés után lenne kiegyensúlyozottabb mint ahogy a ciklusod első fele!Szóval az ovu előtti és utáni rész szépen megfordítanám!:)

Amúgy nagyon jó az alaphőd,szépen látszott a peteérésed is!Kicsit kuszán mászott felfelé a hőd de így is látszik hogy volt péd és hogy mikor jött meg!Lehet progeszteron hiányod van,azért tart sokáig(nekem sok a 8 nap) a mensid és kevés és ezért is ugrál a hőd pé után!

amúgy túl nagy baj nincs a görbéddel!:) Szeretnék én is ilyet!:)

2012. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. máj. 12. 15:13
 7/13 anonim ***** válasza:

14:56 Akár vitatkozhatunk is, de ha szigorúan akarom kötni az ebet a karóhoz, akkor azt kell mondanom, hogy én tulajdonképpen csak a kérdésre válaszoltam.


Az meg már más lapra tartozik, hogy maga a kérdező nem részletezte a kérdését, és ez az, amit tulajdonképpen hiányoltam.

Kérdésedre válaszolva, a hőgörbén a menzesz valóban be van jelölve, de ugyanakkor már magára a vérzés intenzitására vonatkozólag nincs információ megadva.


Egyébként valóban, a luteális szakaszban elég cikcakkos a hőgörbéd, ami a sárgatest-elégtelenség számlájára írható, de ez szerencsére Duphastonnal vagy Utrogestannal könnyen orvosolható.

És igen, a hőd alapján volt ovulációd. :)

2012. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
S ennek a hormon hiánynak a kiküszöbölésére csak gyógyszeres kezelések vannak? Nincs természetes gyógymód vagy életmódváltás esetlegesen valami gyógytea ....vitamin?
2012. máj. 12. 17:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Palástfű teát vagy méhpempőt szoktak alkalmazni. Majd keress rá itt neten. :)
2012. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Remélem mielőbb összejön
2012. máj. 12. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!