Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hetfon megyek vissza a nogyogy...

Hetfon megyek vissza a nogyogyaszhoz, en vagyok az akinek a nogyogyasza azt mondta hogy 4 hetes terhes vagyok, es hogy latszik Uh a kialakuoban levo petezsak, szerintetek minden rendben lessz?

Figyelt kérdés
hetfon lessz 2 hete hogy a doki kialakuloban levo petezsakot lattot Uh keresztul,es azt mondta hogy 2 het mulva mennyek vissza,nekem masnap a tesztm negativ volt,ezert voltam ugy elkeseredve,hogy talan a doki tevedett,azota sem jott meg,es tesztet sem csinaltam hogy ne idegeskedjek,szerintetek minden rendben lessz,es ott lessz a kis babam?
2012. máj. 12. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én azért előtte mégiscak csinálnék egy tesztet... Sok sikert!
2012. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de nem merek,inkabb jobban bizom a dokiban nem?
2012. máj. 12. 15:04
 3/19 anonim ***** válasza:
Persze, az a biztos. (Csak ha rólam lenne szó, akkor lelkileg tudnám magam készíteni arra, amit az orvos mond.) De te érzed, neked hogy jobb...
2012. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelj egyet,de...!

Az orvos már biztos sok petezsákot látott,úgyh ha azt mondta,h ott van valami,akkor van! :)

és ha azóta sem jött meg,akkor biztosan van baba!

De majd azért hnap írd meg! Én azért csendben gratulálok! :)

30 hkm

2012. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Azt mi természetesen nem tudhatjuk, hogy minden rendben lesz-e, de ha ~2 hete ott volt a petezsák és azóta nem volt menstruációd, nagy valószínűség szerint hétfőn már szívhang is lesz. (ha nem üres a petezsák)

Tesztet miért nem csinálsz, hogy megnyugtasson?

2012. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
mert nem merek....felek!!!!!!!!!!!!!mindenkeppen megirom hetfon hogy mi lett,es koszonom a valaszokat
2012. máj. 12. 15:21
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A valóság attól még nem fog változni, hogy nem nézünk szembe vele. Én részemről mindig azt gondoltam, hogy a biztos rossz is jobb, mint a bizonytalanság. Attól, hogy nem nézed meg, milyen lenne a teszt, az eredmény nem változik. Csak a stressz szinted nő, mert mi van ha baj van, mi van, ha mégsem? ... Én nem bírnám ki.
2012. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj egy tesztet, aztán nagy eséllyel megnyugszol.
2012. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is tesztelnék: Ha negatív, inkább otthon bőgném ki magam, mint az orvosnál. Ha meg pozitív, akkor lehet örülni.
2012. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én azonnal csinálnék egy tesztet! Hogy minden rendben lesz-e azt holnap úgyis kiderül,de fő a pozitív hozzáállás! :)
2012. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!