Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? A mult honapba...

Lehetek terhes? A mult honapban ki maradt igy keszultem nogyogyaszhoz de a tegnap meg jott ujra . Mi lehet az oka? az elott voltak terhessegi tuneteim. Megjohet ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:

"Megjöhet", bár az nem igazán mensi. Tehát van, aki vérzik terhesség alatt, de az nem normális. És közel sem olyan, mint a normál mensi.

Szerintem nálad kicsi az esély a terhességre, de azért csinálj egy tesztet!

2011. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha rendes erős vérzésed van, akkor nem vagy terhes. A kimaradásnak más oka lehet akkor, amivel orvoshoz kell menni.
2011. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csináltál tesztet?

A mensi elmaradása nem feltétlen terhességet jelez,nekem sokszor elmaradt 8 hónapig próbálkoztunk mindig azt hittem az vagyok de vettem tesztet és mindjárt tudtam a választ.

Teszt nélkül nem tudunk segíteni ha van egy pozi teszted és megjött akkor menj gyorsan orvoshoz főleg ha élénk piros a vérzésed de ha barnázol akkor is.


üdv 29 hetes km.

2011. szept. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál? Terhesség alatt is lehet vérzés de mindenképpen ajánlott felkeresni egy orvost.
2011. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Atroposz ***** válasza:
Én nem kérdeznék rá és várnám a válaszokat hanem gyorsan elmennék a patikába egy tesztért.
2011. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem amikor nem jött meg, cisztáim voltak! Ha most rendes mensi, akkor nem hiszem, hogy terhes vagy! Én mondjuk már rég csináltam volna a helyedben tesztet! Az is lehet, hogy valaki terhes, és ha elmegy a baba, akkor vérzik? De miért nem csináltál még tesztet?
2011. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csinaltam ket tesztet az elmaradt elso menszim utan 1 nappal es ra egy hetre is de negativak voltak na de itt az a dolog jarja hogy terhessegre utalo tuneteim vannak .Most pedig elegge keves jon szinte mar holnapra ;lehet meg is all pedig a tegnap jott meg .Vajon csak kesett akkor?vagy ha el hal a baba lehet menszesz verzes?
2011. szept. 6. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz, azt ugyis ő tudja megnézni! Nem tudom, mi a jel elhalt babánál! De ha csak vas ízt érzel, az még nem tünet! Egyébként sem minden terhesség jár tünettel! Menj el dokihoz minél előbb, mert ha mégsem volt baba, akkor meg az nem normális, ha kimarad a vérzés, vagy kevés! Már írtam az előbbi bejegyzésembe, nekem cisztáim voltak, azért nem jött meg hónapokig, és amíg ott voltak a ciszták, nem is jött össze a baba! Gyógyszereztek, elmúltak a ciszták, é egyszerre össze jött a bébi!
2011. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, összetévesztettem a két kérdést, mert itt tegnap valaki terhességgel kapcsolatban kérdezte jelként a vas ízét! Bocsi!!!
2011. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!