Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti szivesen +csinálnátok a...

Ti szivesen +csinálnátok a babát lagzi előtt 3-4 héttel? Félnétek, hogy nem jól ágyazódik be és elvetélnétek a sok tánctól? Nem tudom, hogy mit csináljak!

Figyelt kérdés
Már fél éve annyira szeretném a babát!Már nem bírok tovább várni,pedig már nem sokat kellene.Jövőhónap 30.án lesz a lagzink,a p.é.-em pedig a hónap elején lesz,szóval a lagzira már terhes lennék,viszont nagyon félek attól,hogy elvetélnék a sok tánctól és izgalomtól,és akkor meg min. is fél évet kellene várni a köv. próbálkozásig.Így meg ha kivárnám,akkor júliba lehetne már próbálkozni.Ajjj,nem tudom mi legyen.Várjak vagy ne várjak???
2012. máj. 13. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyitöl elvetélsz akkor ott egy beteg, vagy kinem fejlett magzat van, amit amúgy is elvennének egy két hét múlva a vizsgálatok után.


vagy is nyugodtan teherbe eshetsz, föleg ez a korai szakaszban akkor vetélsz el ha valami gond van a magzattal vagy veled.


Barátnöm 12 hetesen ment férjhez 200 fös lagzijuk volt, még sem vetélt el, pedig végig táncolta, stresselte az egészet. Náluk is így volt, hogy abba hagyta a gyógyszert és a teste nem várta meg a lagzit, rögtön teherbe esett.


9 hetes terhes voltam mikor Maldív szigetekre utaztunk, akkor 1 éves lányunkkal. Egésznap strandoltunk, úsztam akár 1 órát is (mert ugye a vízalatti világ lenyügözö), és rohangáltam a kislányom után. 10 órás repülö út stb...


Szóval nem nem fogsz elvetélni, ha csak nincs más baj a háttérben.

2012. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azért nem tenném, mert félő, hogy végighánynád az esküvődet, az meg nem lenne valami örömteli. Egyébként más érv nem szól ellene :-)
2012. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi már lagzi előtt 3 hónappal elkezdtünk próbálkozni. Az esküvőnket végig táncoltam, rohangáltam, intézkedtem. Alkoholt nem ittam, csak kb. 2 dl vörösbort. A nászúton, menszi előtt 3 nappal (lagzi után a 6. napon) halvány pozitívat teszteltem.

Nekem is az a véleményem, hogy tánctól, meg a sok esküvői izgalomtól nem megy el, csak ha amúgy is beteg.

A babó tudja mikor kell jönnie, hiába tervezzük.

Sok boldogságot kívánok és mielőbbi babát!


üdv, 32 hkm

2012. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia!nekünk június 23án lesz a lagzink, ez a második hónap, h próbálkozunk :) szerintem nyugodtan kezdjetek neki, ahogy az első is írta, ha ennyitől elvetélsz, ott akkor valami nem stimmelt!szal hajrá :) amúgy sem biztos, h elsőre összejön!
2012. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem simán, csak tiszta ideg leszel, hogy most az idegességtől késik, vagy a tabletta elhagyásától, vagy attól, hogy terhes vagy, ihatsz-e egyáltalán alkoholt, vagy nem...stb...
2012. máj. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Abban a szerencsés helyzetben vagyok,hogy pont június elején lesz ovum,a lagzink viszont júni 30.án lesz..szóval addigra már kiderülne h terhes vagyok-e vagy sem..
2012. máj. 14. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!