Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 éves vagyok, már menyasszon...

20 éves vagyok, már menyasszony. Mindjárt itt a lagzi. Aztán jöhet a baba, amit már várok, de honnan és mit kell éreznem akkor amikor biztosan tudom h jöhet a baba?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt érezni fogod! Amikor szinte minden nap arra gondolsz, hogy anyuka akarsz lenni. Amikor a bébi holmik láttán könnyes lesz a szemed. Amikor minden kisgyereket -függetlenül attól, hogy esetleg nagyon rossz- tüneményesnek talász...

Még sorolhatnám, de sztem mindenkinél más. A lényeg, a párodnak is akarnia kell!!! Gratula a lagzihoz! :-)

2008. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
szerintem nagyon fiatal vagy még a gyerekválalláshoz. én biztos nem szülnék 20 évesen. várj min. 5 évet. az ilyen korán kötött házasságok általában nem szoktak sokáig tartani. nem vagyok negatív, csak sajnos a környezetemben ezt látom. nem kell rögtön szülni!
2008. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyszer láttam egy tv műsort amibe az volt, hogy egy nőnek akkor érkezett el az ideje a gyermekvállalásra, ha már minden gondolata a baba körül forog. Ha úgy érzed hogy le tudsz mondani a bulikról és egy új életnek szentelned minden percedet és gondolatodat, akkor itt az idő.

Sok sikert, és boldogságot az esküvőhöz!

14 hetes kismami

2008. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon vártam a babát,fél év alatt össze is jött,mégis nagyon meg voltunk rémülve amikor kiderült,hogy terhes vagyok.Úgyhogy mi készültünk rá,vártuk nagyon,mégis be voltunk tojva,amikor biztos lett.Végeredményben nem tudok válaszolni a kérdésedre,csak azt akarom mondani ezzel,hogy ha tudod,hogy meg lesz mindene,várod már nagyon,a felelősség akkor is ijesztő.Sok szerencsét a baba-"gyártáshoz"!21 hetes kismami
2008. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
2. válaszolónak: nem párkapcsolati tanácsokat kért! Minden ember más, nem (csak) kortól függ vki mennyire érett! Miért gondolod, hogy ők is elválnak?! Nem is értem...
2008. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Tudom h fiatal vagyok de megtaláltam azt akivel 100% h vele akarom leélni az életemet,már nem érdekelnek a bulik,csak a közös életünk.a párom(27) nagyon szeretne már babát.én is.csak biztos akarok lenni magamban.
2008. júl. 17. 17:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, én 23 vagyok, szintén menyasszony. Eléggé karrierista típus vagyok, de a tesztem egyszer csak pozitív lett. Teljesen kiakadtam, de elvetetni semmi esetre sem akartam.

Aztán az idő ahogy haladt egyre jobban csak arra jöttem rá, hogy mennyire szép is ami velem történik. Nem érdekel már se karrier, se semmi, csak az, hogy anyuka leszek 6 héten belül.

Tehát sose tudhatod biztosan, mikor jöhet, de ha már jön, akkor minden meg fog változni. (Az érzelmeidre gondolok)

2008. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Kedves 2.válaszoló!!Csak annyit, hogy én 22leszek, és FELESÉG vagyok!!Egyetemre járok és 2hónap múlva megszületik a babánk!!! Nagyon boldogok vagyunk ,és egyáltalán nem tartom magam fiatalnak és a férjem sem az (29) !!!!!!

Kedves kérdező!!!Mindent bele!!Nyugodtan vállalj babát, ha úgy érzed, csodás dolog a babavárás, és érezni fogod, mikor eljön az ideje. Mi 1.5évig próbálkoztunk, mire összejött!!!Sok sikert!!!:D 31hetes kismama

2008. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Érezni fogod, hogy mikor jön el az ideje.

Amikor összefacsarodik a szíved, ha kisbabát látsz vagy épp kismamát.

Amikor sírni fogsz a pelenkareklámokon.

Amikor felteszed magadnak a kérdést, miért is ne?

Én 24 éves vagyok, és 12 hetes kismama. Úgy érzem, most jött el az ideje.

2008. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok én is mondani, amit a többiek, hogy, ha már minden gondolatod a bébi körül forog, akkor itt az ideje! Én 22 leszek pár nap múlva, meg van mindenünk (autó, ház), igaz az utóbbi hitelre, de akkor is vállaltuk, mert már nagyon kell:) Párom 25 lesz, boldog házasságban élünk, ami a másik legfontosabb dolog. (Külföldről jöttem el tp-re, félni valóm nincs, onnan kapok minden juttatást.) Ha úgy érzitek mindent bele! És sok boldogságot!


14,5 hetes kismama

2008. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!