Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülyének fogtok nézni....

Lehet hülyének fogtok nézni. Tegnap szeretkeztem a párommal, és nagyon kevés sperma jött ki belőlem. Máskor sok kifolyt, még másnap is. Most szinte semmi. Mitől lehet? és most van egy kis alhasi szurkám is.

Figyelt kérdés
pedig peteérésnek jövőhéten kellene lennie,mert 5.én menstruáltam
2012. máj. 13. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent. Lehet, hogy wc-ztél, és nem vetted észre. Ami bemegy, ki is jön.
2012. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy most a párodból nem jött annyi. Sokminden befolyásolja a spermium mennyiségét, többek között a napközben elfogyasztott folyadékmennyiség, illetve bármi amit evett.
2012. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem.köszönöm :)
2012. máj. 13. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azért nem tenném, mert félő, hogy végighánynád az esküvődet, az meg nem lenne valami örömteli. Egyébként más érv nem szól ellene :-)
2012. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De béna vagyokj, ezt nem ide akartam írni, csak rosszul kattintottam :-) Ezer bocsánat! (előző)
2012. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző! Ez jó volt, azt hittem hirtelen, hogy átsiklott a szemem azon, hogy hova került a sperma, és nem jó választ adtam, mert hát te arról írsz, hogy felül jön ki..... :)
2012. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!