Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, ha véletlenül belémkerül...

Igaz, ha véletlenül belémkerül a sperma és megtermékenyülök, akkor már másnap rosszul érzem magam, étvágytalan vagyok, és hányingerem van? Vagy lehet az első jel, hogy kimarad a menzeszem?

Figyelt kérdés
4 napja késik a menstruációm,de a hasam fáj. Lehetséges hogy terhes vagyok?
2008. júl. 21. 11:08
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de az egyik bnőmnek is hasonló jellegű tűnetei voltak , és végül tleg terhes lett:S Bár sokszor mondják, h másnap még nincsen semmiféle jel, amiből megtudhatnád, h baj van-e..Hát, azért hallani ilyen rögtön köv. nap bekövetkező rosszullétekről.Mikor történt a dolog?Sürgősségit(72 órás tabit) már nem tudsz bevenni?
2008. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

elöször is véletlenül nem kerül beléd a sperma. az akkor kerül beléd ha a partnered legalább belédhatolt. ha nem hatolt beléd nem kerülhetett beléd. (de ha csak ugymond betette de nem élvezett el is belédkerülhetett a sperma)


a megtermékenyülés másnapján még nincsenek jelek. a beágyazódás a megtermékenyülés után egy héttel történik meg innentöl lehetnek jelek. a menstruáció elmaradás ésa menstruáció körüli rosszullét, hányinger viszont lehet jel. csinálj egy tesztet aminek már ki kell mutania hogy terhes vagy vagy nem.

nekem tiniként sokszor késett mert rettegtem hogy terhes vagyok, mikor csináltam egy tesztet ami negatív lett természetesen (mert mindig védekeztünk, de egy tini mindig retteg hogy terhes lehet) másnapra megjött.

2008. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
45%

szia! mint fiú mondom a sorrendet...

ha ez az első hónap kihagyása - csúszása a menszeszednek akkor ez lehet a stressztől idegeskedéstől, ha nem jön meg 1-2 héten belül akkor menj nőgyógyszhoz kérj beutalót hasi ultra hangra ha terhesvagy akkor döntsd el szeretnéd vagy sem, ha nem akarod a 4-edik hónapig csak embrió ami a hasadban van, legálisan elvetheted...

2008. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másnap még ilyen nincs. Ugyanis kb. 72 óra kell, mire beágyazódik, szóval másnap még nincsenek terhességi tünetek, az amúgy a terhesség első három hónapjában szokott jelentkezni, és nem is mindenkinek. Ha nem jön meg, az utalhat terhességre, ha késik a menzesz, akkor csinálj tesztet és menj orvoshoz.
2008. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak az 5 nap míg a megtermékenyült petesejt lejut a méhedbe, előtte még a sperma fel kell hogy jusson a petevezetékbe, és persze össze kell olvadjon a két sejt. Szóval az aktus után vagy egy hétig nem hiszem hogy rosszul lennél. Ellenben nekem az ilyen baleset után ugyanezek a tüneteim voltak, beleértve a késést is (az idegeskedés okozhatja az összes tünetedet)... Ha már elég rég volt az adott aktus, akkor csinálj tesztet. Ha nem, nyugodj meg szépen, és sportolj, szexelj (sok nőnek bejön hezitáló havira).
2008. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!