Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ivott valaki búzafűlevet a...

Ivott valaki búzafűlevet a termékenységének fokozására? Használt?

Figyelt kérdés
Most olvastam a neten hogy arra is jó. de konkrét termékenységgel kapcsolatos tapasztalatokat nem írtak le..
2009. jún. 26. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kapszulában szedtem búzafüvet a terhesség előtt, most pedig a szoptatás után "lepusztult" szervezetem regenerálódására. Biztosan olvastad, h' mennyi vitamin, ásványi anyag, enzim van benne. Én úgy tudom, a termékenységgel kapcsolatos hatása abban nyilvánul meg, h' javítja a nyálkahártyák állapotát, és összességében segíti a szervezet működését, természetes öngyógyító folyamatait. Ezáltal a ciklusra, peteérésre is jó hatással van. Én a próbálkozástól számított harmadik hónapban maradtam terhes, de ez volt az első hónap, amikor a peteéréskor is együtt voltunk. Szóval szerintem csak a javadra válhat. Arra is alkalmas, h' még a baba előtt alaposan kitisztítsa a szervezeted a méreganyagoktól. (Ezért sem szabad a terhesség vagy szoptatás alatt szedni.)
2009. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!