Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszik valaki búzafűlevet...

Iszik valaki búzafűlevet terhesen? Én már egy jó ideje iszom, de csak most tudtam meg, hogy baba lesz. Folytathatom a fogyasztását?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 16:55
 1/5 anonim válasza:
A csomagolása mit ír?
2009. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Házi készítésű. Amennyire lehet bio. A gyógynövényesnél kapható búzafűlé szerint lehet terhesen is inni. Csak tapasztalatokat akartam róla.
2009. jún. 1. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Most már eső után köpönyeg, de hátha mások találkoznak ezzel a kérdéssel.

Terhesség alatt TILOS a búzafűlé, mert erős méregtelenítő hatása van, ami a babának nem tesz jót.

Remélem, nem lett semmi bajotok.

2010. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt írom, de szerintem hülyeség az előttem lévő bejegyzés. Hozzáteszem és is olvastam ezt a neten, a "mesterséges" búzafűlevekre van ráírva.Igaz hogy az első hetekben kitisztítja a szervezetedet, de azután csak vitaminnal tölt fel.Tiszta vitamin ami nem árt sem a mamának sem a babának.Főleg ha már korábban is fogyasztottad és aztán lettél terhes.Már rég túl van a méregtelenítésen.Terhesség alatt rengeteg zöldséget és gyümölcsöt ajánlott fogyasztani a vitaminpótlás miatt. Ez is csak egy vitaminforrás, természetes növény. Ajánlom mindenkinek akár terhesen is.Vagy megvetetik veletek a Femibiont vagy az Elevitet jó drágán, mondván kell a vitamin, a természetes búzafűről meg elhitetik hogy nem szedhető terhesen. És mindenki elhiszi...
2011. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az "előző" vagyok, és biztosan nem fogom veszélyeztetni a gyerekemet. Te megteheted, a saját felelősségedre, de másoknak ne ajánld, ha nem értesz hozzá.
2011. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!