Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban nagyon kevés...

Ebben a hónapban nagyon kevés volt a menstruációs vérzésem, hormonprobléma lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2006 év óta nem szedek gyógyszert. Sajnos júniusban volt egy spontán vetélésem. A missed ab. után 25 napra szépen megjött, a mennyisége is a szokásos volt. Most 28. napra jött meg, de csak nagyon nagyon kevés. Tisztasági betét is elég lenne. Inkább barnás, néha piros pár csepp. Vettem terhességi tesztet, de negatív lett. Azért néztem meg mert tavaly volt egy méhen kívüli terhességem és akkor volt ilyen barnás folyásom, de akkor a teszt is pozitív volt. Mi lehet a baj? Hormonok? 23-án megyünk a párommal genetikai vizsgálatra, utána nőgyógyászhoz. Elvileg már lehetne próbálkozni, de addig nem merek.


Nagyon meg vagyok ijedve :-(


2011. aug. 11. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a missed ab után még nem jöttél helyre.Nekem fél év kellett mire visszaállt minden a normális kerékvágásba.

Nyugi! Minden rendben lesz!

2011. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!