Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már hasonló tapasztalat?...

Volt már hasonló tapasztalat? Reménykedhetek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A dilemmámat az okozza hogy, pár napja eléggé fájnak a melleim. Sokszor amolyan "megjön" érzéseket érzek a hasam aljából és nem tudom mire vélni ezeket a dolgokat. Az első babám óta nekem óramű pontosságra beálltak a kis női dolgaim és nem értem most mit produkálok. A ciklusaim 30-31 naposak. 24-én volt az utolsó, első napja. Mi szeretnénk egy harmadik babát. Próbálkoztunk is de nem nagyon akarózott sikerülni. Nagyon örülnék ha megírnátok nekem a véleményeiteket és a tapasztalataitokat.

Előre is köszönöm a válaszokat :-)


2012. máj. 14. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hát tünetnek ez még igen csak korai lehet késői peteérésed van! Várd ki a következő menses napját és ha úgy érzed tesztelj!
2012. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igen-igen tudom hogy, tüneteknek ez nem tudható be.

Én is gondoltam a kései peteérésre de azért már csak lezajlott volna. Nem? És a fájdalmaknak így el kellett volna múlnia. Esetleg ami szóba jöhet tán az a sikertelen tűszőrepedés. Esetleg ilyenről lehet szó? Kíváncsi lettem volna hogy, volt e már másnál is ilyen.

2012. máj. 14. 11:15
 3/11 anonim ***** válasza:
A sikertelen tüszőrepedést nem hiszem,hogy éreznéd! Lehet még spontán peteérés is amit egy aktus váltott ki,mert hogy orgazmus is kiválthat ilyet! Légy türelmes várj és kb jövőhét hétfő kedd csinálj egy 10 es tesztet ha van baba talán már kimutatja! Első voltam!
2012. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy, ismét írtál.

Tudod arra gondoltam hogy, amikor nem megy csak úgy simán a tüsző repedés akkor az ember szervezete próbálkozik.

Nagyon sok helyen olvastam erről.

Állítólag ez azért némiképp esetekben ilyen fájdalmakat produkálhat.

Itt is olvastam már erről. Ezért gondoltam hogy, nem e ilyesmiről van szó.

Persze lehet butaság. Csak próbálom megérteni a kis dolgaim és választ találni.

A legrosszabb ebben hogy, várakozni kell.

Megfogadom a tanácsod természetesen és majd megcsinálom a tesztet.

Köszönöm hogy, írtál :-)

2012. máj. 14. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudom milyen ez a dilemma,mert én is ebben vagyok! A fiamnál nem éreztem semmit ugyanolyan görcseim voltak mint menses előtt így abban a hitben voltam,hogy megfog jönni aztán mikor már 1 hete késett gyanús lett és csináltam egy tesztet,olyan erős csíkom lett,hogy majdnem leugrott a tesztről! Viszont mióta megszültem egyáltalán nem görcsölök menses előtt és közben sem ezért a mostani görcseim nem tudom hova tenni én sem! 12.én meg kellet volna jöjjön,de nem jött az összevissza ciklusaim miatt 16.áig várok akkor tesztelek még 1 et ha nem jön meg! Az eddigi tesztjeim sajnos negatívak! Első voltam :) !
2012. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy, ismét írtál.

Neked mikortól kezdődtek ezek a mindjárt megjön érzések.

Én éreztem a peteérést.

Mindíg így van ez amióta az első gyerekem megszületett.

A havidolgaim is beálltak szinte egy óramű pontosságra.

Mindíg 24-én jön meg.

Na most amikor lezajlott a peteérés rá egy-két napra elkezdtek fájni a melleim.

Ez eltartott egy pár napig.

Ehhez párosúlt az a mindjárt megjön érzés.

Ez így tart napról napra.

Nem tudom miért. Szóval ezt a peteérést jelző fájdalom végeredményben átváltott erre és ez így van és nem múlik. Erre próbálok itt magyarázatot találni.

Hátha valakinek volt már ilyen.

Nekem csak jövőhét csütörtökön kellene megjönnie.

Lehet ez el is tart addig. Nem tudom mire számíthatok és ez miért van.

Szívesen venném ha írnál nekem.

Előre is köszönöm Ildikó

2012. máj. 15. 12:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a mindjárt megjön érzés kb 1 hete tart ma (nem) kellene megjönnie a melleim nekem is kb peteérés után 2-3 nappal kezdtek érzékenyebbek lenni! 1 hete minden nap görcsölget a hasam néha elkap a rosszul lét,ilyet a fiamnál nem tapasztaltam tehát még nekem is új a rosszul lét! Csináltam ma reggel tesztet ,de negatív lett igaz 25 ös erősségű volt,de majd kiderül mi lesz egyenlőre nincs jele ,hogy megjönne csak az a furcsa mindjárt megjön érzés! Első voltam!
2012. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Légyszíves írj valami :-)

Nagyon kiváncsi vagyok mi lehet veled.

Ha esetleg nem jött meg készítettél tesztet?

Írj ha lesz egy kis időd.

Előre is köszönöm

2012. máj. 17. 10:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ma reggel sajnos megjött! Utolsó voltam!
2012. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Szomorúan olvastam a soraid.

Hát én is mint megannyian ettől rettegünk.

Tudod nekem ovu után pár nappal kezdett elsőre a mellem fájni ha hozzáért valami aztán párosult ez a fura mindjárt megjön érzés....Nekem még az életben nem volt ilyen.

Fogalmam sincs mitől van. De ha agyonütnének se tudok visszaemlékezni hogy, ovu után mikor kezdett el előjönni ez az egész.

Ma hogy, takarítottam meg pakoltam a gyerekek után a játékokat, hajolgattam össze vissza s amikor feláltam többször is olyan érzés volt a melleimben mint amikor szoptattam a gyerekeim.

Az amikor még oda se adtam szinte a cicit és érezni lehet ezt az érzést hogy, elndul a tej belőle.

Ma ez többször is volt ahogy, felálltam.

Én nem ugy agyalok ezen az egészen hogy, görcslk egy babára. Hanem csak találkoztam ezzel a szokásostól eltérő dologgal és kiírtam a kérdést hátha már volt hasonló tapasztalat. Erre meg jött egy ilyen furaság is.

Azért mostmár kíváncsi vagyok. Nekem csak jövőhét csütörtökön kellene megjönnie és olyan rossza hogy, ennyi nap van még addig.

Na mindegy is. Nem akartalak zavarni.

Bízz benne hogy, a jövőhónapban ott a következő lehetőség.

Én egyszer kiváncsiságból 3 hónapon át ovutesztet használtam.

Nekem mndíg kb középtájban + - 2nap volt ovum és még egy pont mensi elött.

Mondtam is a dokinak hogy, ez nem fura így szűrés alkalmával és mondta hogy, egyáltalán nem szokatlan.

Sőt egy jólsikerült orgazmus is kiválthat egy spontán alkalmat a babára.

Szóval fel a fejjel. Azért írj ha úgy van:-)

2012. máj. 17. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!