Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írnának olyanok, akik külső...

Írnának olyanok, akik külső segitséget vettek igénybe a teherbeesésért (nem orvosi)?

Figyelt kérdés

Gondolok pl reikire stb.

Mit és meddig csináltak és milyen eredménnyel?



2012. máj. 14. 19:51
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Magamról annyit irnék,Reiki mesteri fokozatom van és Szerbiában élek.Barátnőm magyarországi és 1es tipusu diabetes jött létre nála az apukája halála után néhány hónapra. Ekkor még csak annyit állapitottak meg orvosok,hogy valamiért kicsit magasabb a vérnyomása. Hangulata nagyon sürün ingadozott.Fél év múlva volt ellenőrzésen és vérvétel után a sima ellenőrzésből ujabb vérvétel majd diabetologia 17es cukorszinttel.Ez tavaly volt ősszel. Ekkor még csak reiki 1-es tanfolyamom volt,de az már 10 éve... Az élet ugy hozta,a tanfolyam utáni barátnőm nagyon ellenezte ezoteriát,én meg kedvéért feledésbe meritettem reikit..pár év mulva a kapcsolat tönkre ment X okokból. Magyarországi barátnőmmel már több mint 2 éve vagyunk együtt. Ősszel mikor elmondta barátnőm,hogy mi a diagnózis és 3 hét kórház következik..nagyon kétségbe estem. Már épp össze költözést terveztük... Kétségbe esetten próbáltam keresni kutatni a különféle forumokon,akad-e aki valami módon kigyógyult 1es tipusu diabetesből. Kétségbe estem igen..mert a diabetes alap tulajdonsága( a szövödményeken kivül)a hihetetlen nagy hangulatingadozás. Ez meg volt már nála diagnózis elött is de nem akkora mértékben ,mint miután az orvosok szembesitették a dologgal és felsorolták neki az összes lehetséges szövődményt és,hogy átlagban 30%-al csökken az 1es tipusuaknál az élettartam. Hmm...jó adag bizalmat öntöttek belé orvosok... Napi szinten szakitani akart ,keressek egészségesset stb..én meg közben kapartam utánna,igyekeztem tartani benne lelket. Keresgéltem neten,cseppek,gyógynövénykivonatok stb után..mivel barátnőm nagyon szkeptikus azt sem tudtam egyántalán ilyesmit elfogad-e. Aztán egy nap a semmiből jött egy gondolat. Hmm..valamikor tettem egy Reiki 1 tanfolyamot és kell a Reiki 2. Kell,kell,kell ez jött... Régi mesteremnél megcsináltam. Ez után barátnőm hangomra egyre szebben meg tudott nyugodni skypeon keresztül is. Lassan elfogadta,hogy mégis valami történik,mert bár mig velem beszélget pár órát megnyugszik. Hamar el is fogadta,hogy kipróbáljuk távkezelést. Skypen megbeszéltük,hogy feküdjön le,kikapcsoljuk számitogépet és 5 perc mulva inditom kezelést. Teljessen szkeptikussan állt hozzá,de azt mondta lesz a próba alanyom:) Majd félórás kezelés után ujra skype és meglepődve mondta el a melegség mennyire szétáradt lábaiban(cukorbetegség alaptünet végtagokban érszükület) aztán a köldökénél(napfonat csakra-idegrendszer és vese,gyomor stb) és a kezelés alatt végig érezte a meleg átjáró érzést. Azóta egy hónap telt el. Ő maga kéri távkezelést szinte naponta. Hangulata stabil ,semmi ingadozás..sőt egy igazán nyugodt nő lett bellőle,aki már nem stresszel apróságokon,de nagyobb gondokon sem. Akkora változás állt be,hogy junius elsején utazik hozzám és ujra jövőt tervezzük. Héten van ellenőrzése. Utoljára 3 hónapja 10,2 mmol volt az átlag cukorszintje.(ez magas nagyon az 5-6 norm.képest)Meglátjuk most mennyi lesz neki. A lényeg ő már bizik bennem és magában és ,ha egy 7mmol átlagot mérnek,hatalmas lendületet fog kapni és talán még egyszer majd bekövetezhet a "csoda" is.


Kedves kérdező!

Ezzel az irással azt akartam mondani neked,hogy bárki bárhogy szapulja reikit vagy bármely más kézzel nem fogható természetgyógyászati ágazatot,igenis létezik egy "energia" ami képes segiteni testi,leki gyógyulásokban. És képzeld el ,ha mindenki hinne valamilyen alternativ gyógymódban,spirituális életvitelben,mindenki valamilyen szinten megvilágosultabban látna...mi szükség lenne orvosokra és mi szükség lenne "gyógyitókra"?


A testnek van egy rossz és egy jó tulajdonsága. Képes önrombolni(ez megy gyorsabban) és képes önmagát némi segitséggel meg gyógyitani:) Az esetedben nem tudom,hogy "meddőség" áll-e fenn vagy miért tetted fel a kérdést. De annyit mondok biztatólag,hogy a tudatunk,tudatalattink is képes gátolni bennünket "dolgokban". Ha ugy döntesz Reiki kezelést választasz,azt javaslom ne egy nagy gyógyitú központot válassz,hanem egy embert. Egy embert aki "éli" a Reikit és nem a sorozatos beavatásokon akar meggazdagodni(sorozatgyártásban nyomják tanfolyamokat egyszerre 10-20 embert avatnak hetente) Egy embert keress aki szerény,akinél nincs megszabott magas tarifa kezelésnél,esetleg elsőt ingyen adja és a döntést kezedbe adja,kezelés után,hogy eldöntsd mit éreztél,számodra jó-e és akarod-e továbbra is:) Bizzál az "ösztöneidben" és megtalálod megfelelő embert. Egy próbát megér(saját véleményem)

Kezelések hosszusága? Max egy óra és mindössze néhány kezelés. Ez hitedtől,bizalmadtól is függ. De első kezelés után tudni fogod számodra előnyös-e és akarod-e folytatni:)És egy tanács. Ha gyermeket szeretnél,ne "görcsössen" akard.Tudom ez nem egyszerü,ha az ember valamire nagyon vágyik..főleg,ha egy nő magzatra a szive alatt:) Talán állj hozzá ugy kezdetnek,hogy vesziteni nem vesztel semmit,tapasztalással meg csak nyersz.Sok sikert kivánok és helyes döntést.

U.I.

Ha a világ csak három dimenzióból állna hogyan,miből jött volna létre?:) Na ezért nem kell mindenkinek "hinni"mert ezt meg is kell "érteni" és élni:)

2012. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja és még annyi. Ez nem helyettesiti az orvosi kezelést,ha esetleg a gondok orvosi jellegü problémák miatt vannak. De mellette segitségedre lehet. Ha viszont orvosok mindent rendben találtak nálad is párodnál is akkor az ok már másból ered. Ezen meg,ha szivedből akarod akkor valóban segithet egy becsületes Reikis akinek bár 3as azaz Mesteri fokozata van. Mivel nem vagyok szük látókörü én elfogadok bármely más alternativ gyógymóüdot is. Mehet itt a sok vita forumokon,hogy ez a helyes ,ez az igazi,amaz az igazi stb.. Az igazság az ,hogy valamennyi alternativ gyógymód egy egyetemes"energián" alapszik. Ki igy ki ugy nevezi..ágazatok..különbözetek. Ezért nem is értem,hogy a különböző ágazatokban mesterek,tanárok miért viaskodnak egymással és miért nem fogadják el a más ágazatokat. Ezek Mesterek? A "Mester" tudja,hogy ki mint,hogyan nevezi mindegy..de az energia amit használnak az EGYETEMES:) Kivétel a bioenergia,biorezonancia. De végülis ezt is valamiből nyerjük...;) mert ujra kell töltödni:)
2012. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!