Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A progeszteron hiány magától...

A progeszteron hiány magától helyreállhat?

Figyelt kérdés
4 éve a második szülésem után progi hiányt állapítottak meg, de nem akartam rá hormonkészítményt szedni és mivel harmadik babát sem terveztünk, nem foglalkoztam vele egészen idáig. Második férjemmel szeretnénk közös babát, és eszembe jutott, talán ez még mindig fennáll nálam és emiatt nem jön össze?
2012. máj. 15. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hormonszintek nem változnak maguktól. A progi hiány pedig oda vezet, hogy talán nincs is ovulációd. Mindenképp vizsgáltasd ki. És akkor is érdemes kezeltetni egy betegséget, ha épp nem akarsz babát! Nem azért, mert eredményt vársz, hanem mert tiszteled magad annyira, hogy megérdemled!
2012. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 éve az orvosom megkérdezte, írjon-e fel rá hormonkészítményt? Én persze rávágtam, hogy ha nem muszáj, akkor ne, mert nem akarom hormonkészítményekkel "mérgezni" magam. Már bánom, ettől eltekintve az orvosom is lehetett volna "erőszakosabb".
2012. máj. 15. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkább javaslok egy endokrinológuyt, hogy helyre tegye a hormonjaidat, utána próbálkozzatok!
2012. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Helyreállt?

Mi lett?

2014. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valmilyen gyógyszert csak felírtak
2014. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!