Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék csináltatni hormonvi...

Szeretnék csináltatni hormonvizsgálatot! Progeszteron hiány? Missed ab? Tapasztalatokat tudnátok írni?

Figyelt kérdés

sziasztok!!!



Szeretnék csináltatni hormonvizsgálatot!


Arra gondolok, amit a ciklus 3 és tizen nem tudom hanyadik napján csinálnak!!!ahol a hormonokat nézik!!!



én a 11 napos luteálisaim miatt aggódom

sztem a 11 napos luteális kevés a babának a beágyazódáshoz.sztem


Meg akarok csináltatni egy ilyen hormonos vérvételt!!!

doki azt mondta hogy még 2 vetélés is normálisnak(????)mondható[:O][:O]és a 3. után kezdenek el kivizsgálni!!!

hát köszi szépen!


na szóval én szerintem kevés a progeszteron hormonom, 11 napos luteális, terhesség alatti barnázás,(missed ab alett a vége) alacsony hő a luteálisban...stb sztem nagyon sok dolog arra utal, hogy itt lehet a baj!!!


Engem az sem érdekel ha nem így van , de KI AKAROM ZÁRNI ENNEK A ALEHETŐSÉGÉT IS!!!


Na ezekután a kérdésem a következő!!!!!



KI???HOL???MENNYIÉRT??csinál ilyen hormon vizsgálatot???


nődoki?most mondtam neki, azt mondta lehet csinálni, de felesleges..köszi[:@]


szóval sztkban van csak rendelése!!!Ő neki ha szépen kérem csinál ilyet???vagy hova menjek ahol ezt meg tudom csináltatni???sárgatest, meg progi hiány vagy mi,....



Nagyon megköszönném ha ezt leírnátok nekem, kinek volt ilyen, hogy csinálták, hol csinálták?mennyiért???


ÉS ÉN HOVA FORDULJAK????????


H aa progihiányt pótolják akkor már terhesség előtt kell?vagy amint 2 csíklesz akkor????


Minden ezzel kapcsolatos tapasztalat érdekel!!!


KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!(bocsi hogy hosszú lett)


2009. jan. 13. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos 5 missed ab-m volt. Az első után csak annyit mondtak, hogy ez előfordul. Minket is sajnos a 3. vetélés után küldtek genetikai tanácsadásra. Egyenlő volt a nullával amit ott csináltak. Idén felkerestünk egy neves genetikust aki felsorolta azt a hét v. nyolc vizsgálatot amit javasol elvégeztetni. Közte volt a progeszteron hormon vizsgálata is. Ebből kiderült, hogy alacsony a progi szintem. Most tartok a harmadik privát nődokinál, aki clostyt irt fel, hogy minél előbb teherbe essek és ha pozitiv lesz a tesztem azonnal fel kell keresnem és utrogestant fogok kapni. A vizsgálatok genetikai hibákat is kimutattak /trombozisra való hajlamom van, és a szervezetem nem tud méregteleniteni/ de ezekre is van megoldás.

A genetikus együtt dolgozik egy nőgyógyásszal, igy Ő adott beutalót vérvételre.

A genetikusnál az első alkalom 10.000 Ft a többi 5.000 Ft.

A progi hormont a 18. és 22. napon is megnézték.

Két clostys hónapon vagyok túl, eddig sajnos nem sikerült teherbeesnem.

Megbeszéltem a dokimmal, hogy barátcserje kapszulát szeretnék szedni /megemeli a progeszteron szintet/ nem ellenezte. December elkezdtem inni a cickafark és palástfű teákat. Holnapra nem várom a mensit.

Remélem tudtam segiteni.

Ha érdekel a doki akihez járok megirom priviben.

2009. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Hihetetlen, hogy 5 missed ab od volt!!nagyon csodállak, hog yvan még erőd ehhez az egészhez,és elég nagy hiba, hogy csak 3. után küldenek tanácsadásra


Nem értem, hogy tök sok mindenkinél ez a baj, a progeszteron hormon, és nem szűrik


állítólag sok doki tudomást sem vesz róla.

Nekem is azt mondták, hogy előfordul, örüljek, hogy sikerült teherbe esnem, még 2 is normális.....hát ez hihetetlen!!!!



De most akkor neked nem állítják be a progeszteron szinted???

Ahhoz asszem utrogestan meg dupho---nem tudom mi a nevük


kell....


azt nem kelll már most szedned?csak ha már 2 csíkos lesz a teszt???


megírhatod priviben a doki nevét/címét


drukkolok hogy ne jöjjön miki!!!!és egészséges babátok szülessen!!!!!!:)))

2009. jan. 13. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én helyzetem egy kicsit más,de megírom.Nekem még nem volt terhességem és itt a bibi! Egyik hónapban peteérés után vagyis úgy a ciklusom 18. napjától elkezdtem barnázni és ez 12 napig tartott még meg nem jött a menzim.Ez egy kicsit gyanús volt, elmentem dokihoz. Ő hormonproblémára gyanakodott és kiírt vérvételre a ciklusom 3. (prolatin,LH,FSH,ösztradiol) és 22. (progeszteron) napjára. Az első 4 rendben volt a progeszteron hormon pedig 11,88ng/ml lett (ami a doki szerint jó!!!), de én sok táblázatban láttam, hogy ennek az értéknek 15 felettinek kell lennie a 22. napon. Mivel nem kaptam rá gyógyszert elkezdtem inni a palástfű teát(itt hallottam,hogy progeszteron hormon emelésére jó) és most holnapra nem várom.De kicsit görcsöl az ölem és több, mint valószínű megint megjön :-( ,DE mióta iszom a teát nincs barnázásom.Üdv és sok sikert a továbbiakban. :-)

Móma

2009. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Már eléggé régi a kérdés, de sajnos én is hasonló "cipőben" járok, mint amiben ti voltatok:(


Kinek sikerült azóta a teherbeesés? Mivel tudtátok megemelni a progeszteron szinteteket?

2011. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A teák mennyivel emelték a prog.szintet?
2014. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyit szabad belőlük meginni egy nap?
2014. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!