Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nagyon el vagyok keseredve...

Már nagyon el vagyok keseredve! Van erre valamilyen gyógyszer?! Spermavizsgálat után vagyunk.

Figyelt kérdés
A spermavizsgálatnál a morfológia eredménye a férjemnek, 82% fejeltérést és 2% farok eltérést mutatott. És csak 14% normális volt. A spermaszám átlagon felüli és minden más eredmény jónak számít. Az urológus azt mondta, hogy ezek is jó eredmények nincs vele semmi baj. És gúnyosan megjegyezte nekem, hogy nem a férjem miatt nem lehet babánk. Már két éve hónapról hónapra próbálkozunk és semmi. Esetleg tudtok erre valami gyógyszert vagy bármit amivel ezen az eredményen javítani lehetne??!! Köszönöm előre is a válaszokat.

2012. máj. 15. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek is hasonló eredménye volt anno, a 'létszám' nálunk is átlagon felüli volt.

A, C, E, vitamin, tökmag/tökmagolaj, Maca Vibe kapszula sokat tud segíteni.

Mondjuk nálunk ilyen eredményekkel is sikerült az 1. inszemináció (3,5 év sikertelen próbálkozás után), a fiunk már 2,5 éves.

Nálam volt gond, szerencsére nem fizikai, hanem endokrin: pajzsmirigy-alulműködés, IR, nagyon alacsony progeszteron.

2012. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Inkább még nem nagyon szeretnék gondolni az inszeminációra és lombikra. Akkor kipróbáljuk ezeket.
2012. máj. 15. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi pontosan a múlt hónapban voltunk spermavizsgálaton. Az én páromnak mindössze 20% spermája mozgott, az is lassan. És sajnos 80%-a is feji, nyaki és farki defektusos.


Elmentünk egy dokihoz, aki azt mondta, hogy 3 hónapig szedjen FER14 tablettát. Most voltunk kontroll vizsgálaton, és meglepődtünk, mert már 45% mozog, abból is 25% gyorsan mozgó!!!


Próbáljátok ki a FER14-et, nagyon jó, higgyétek el!!!!!!!


Amúgy napi 200 g E vitamin és C vitamin!!!!!!! - ez is szuper!!!!

2012. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is a választ. Utána nézek a gyógyszernek!!
2012. máj. 15. 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:
A férjem 3 éve búzacsíraolaj kapszulát szedett,valahonnan rendeltük,már nem emlékszem honnan nagyon drága volt,egy havi 8000 ft tizen valahányféle E vitamin volt benne.Most nézelődtem a neten,hogy vannak olcsóbban is ilyen kapszulák.Az az igazság,hogy a férjem feleslegesen szedte,mert mi nem idegenkedtünk a lombiktól,kaptunk beutalót a Kaáliba,és hálistennek elsőre sikerült,februárba voltak 2 évesek gyönyörű iker lányaink.Mi is két évig próbálkoztunk előtte.Szerintem a párodnak nagy szerepe van benne,hogy nem sikerül a teherbeesés.
2012. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi már nem voltunk fiatalok amikor én bevállaltam a 3. babát, hogy a férjemmel is legyen egy közös gyermekünk.

Nagyjából ugyanaz volt a helyzet mint nálatok, de mi egy év próbálkozás után nem húztuk tovább az időt és elmentünk inszeminációra. Elsőre sikerült, 2 éves a kislányunk:)

40 évesen szültem, a férjem 45 volt.


Férjem is szedte a Fer14-et, neki nem segített. Ezen kívül ezüstkolloidot is, valamint herevisszér műtéten is átesett, ami aztán teljesen feleslegesnek bizonyult.

Ha mindent láthattam volna előre, ezeket mind kihagytam volna és egyből mentünk volna az inszeminációra.


Én azt javaslom, fontoljátok meg még egyszer, persze kérdés, hogy mennyi idősek vagytok és hogy mennyi időt adtatok még magatoknak!

2012. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! A férjem 24 éves én pedig 20. Én mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni. Azt hittem ez nem fog gondot jelenteni. Sajnos mégis...:S Lehet, hogy megkérdezem a dokimat az inszeminációról.
2012. máj. 18. 09:37
 8/9 anonim ***** válasza:

200 mg E vitamin, 1000 mg C vitamin! Ezt minden nap mindketten szedjétek! A párodnak tuningolja a spermákat, neked meg a méhnyálkahártyát vastagítja/erősíti! Ezt mindenképpen!!!!

Meg persze, amit tanácsolnak a többiek! :))

Sok sikert!

2012. máj. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:):) Minden tanácsot megfogadunk.:)
2012. máj. 18. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!