Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoskop utan teherbe...

Laparoskop utan teherbe eshetek es a havi mikor jon meg?

Figyelt kérdés
sziasztok 4 hete voltam mutve de meg mindeg nicsen menstruaciom szeretnenk babat a paromal ijenkor teherbe lehet esni .elore is koszonom a valoszokat ja es mikor jon meg a menstruacio laparoszkop utan ?

2012. máj. 15. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a műtét után 38. napra jött meg. de olyat is olvastam, hogy valaki a kontrollra már úgy ment vissza hogy terhes.

Szerintem mindenkinek változó, hogy mikor jön meg. Lehet hogy most fog majd megjönni, mert úgy tudom, hogy ilyenkor a műtéttől kell számolni az új ciklust.

2012. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszod .. csak az van hogy nekem meg visza se kel menem de muszaj vagyok mert babat akarunk es szeretnek tanacsokat kerni tole de ha te is tudnal adni nagyon mekoszonem
2012. máj. 15. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem annyiból szerencsém volt, hogy december 8.-án volt a műtét és jött egy lehetőség, hogy beírtak minket soron kívül a győri Kaáliba. Oda január 5.-én mentünk és 6.-án jött meg. Szerintem egy hetet még várjál és ha akkor sem jön meg hívd fel a dokidat.

amúgy engem pco miatt műtöttek és a műtét után sem indultak be a petefészkeim. a meddőségibe most tudtak peteérést "csinálni". először kaptam provera-t attól megjött utána szedtem 2X1 closty-t. ez nem használt. és utána injekcióztak (merional szurit kaptam 6 ampullával) és ettől lett peteérésem. kaptam tüszőrepesztőt is. meg is repedt. és most reménykedünk.

De ha nagyon ideges vagy hogy nem jön meg, akkor nyugodtan menj vissza a dokihoz. de ahogy leírtam én még 1 hetet várnék.

2012. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat koszonom szepen varok meg egy hetet hatha adigra meg a bebi teszt is kimutasa gondolom en . meg ecer koszonom
2012. máj. 15. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem október 10-én volt laparom, november 14-én jött meg először, január 10-én pozit teszteltem!


Sok sikert!

2012. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!