Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő alatt eshetek/estet...

Mennyi idő alatt eshetek/estetek teherbe? 29 éves vagyok a párom 32.3 hónapja próbálkozunk babával de még sajnos semmi. Szerintetek ez természetes:

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:

EGy egészséges párnál is átlagban egy évet mondanak....a 3 hónap az semmi, ugyanis a statisztika szerint egy egészséges pár gyereknemzési esélye minden egyes hónapban 33,3 % akkor is, ha pont peteéréskor vannak együtt és mindketten egészségesek...


Én 4. hónapban estem teherbe, de ez nem mond semmit neked, mert én én vagyok, te pedig te, ebből nem lehet következtetést levonni.

2012. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes. Alapesetben két teljesen egészséges embernél a peteéréskor történt szeretkezések 30%-ából lesz baba.

Majd ha fél év múlva még mindig semmi, akkor kérj kivizsgálást.


Addig meg javaslom az ovu tesztet, hasznos találmány:)

2012. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

28 voltam, elsőre összejött. 5 hónapos az eredmény!

De valóban egy évet mondanak.

Mondjuk én legkésőbb 9-10 hónap után tuti felkeresem volna a dokim!

2012. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 5. hónapban jött össze és 28 éves vltam.
2012. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a 3. próbálkozós hónapban.

Ha 1 éven belül nem esel teherbe, keress fel egy dokit!

Ja, és (tudom, hogy könnyű mondani) ne görcsölj rá, csak élvezzétek az együttlétet, ne agyalj a babán. Nekem is így sikerült.

2012. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 29 éves vagyok és 5 hónapja próbálkozunk, eddig eredménytelenül.

Szerintem ha tényleg akartok babát és nem akartok várakozni, akkor minél előbb vigyzáltassátok ki magatokat (páros is). Nálam kicsit magas ösztrogént állapítottak meg, amit gyógyszeresen gyorsan helyretettek. Mi lett volna, ha csak egy év után vizsgáltatom ki magam, így is nagyon idegölő a várakozás.

Tehát a vizsgálatok legjobb esetben feleslegesek de rosszabb esetekben rengeteg időt próbolhatnak meg.

2012. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is 29 éves vagyok, a párom szintén 32, és mi is 3 hónapja próbálkozunk... :-)
2012. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kedves 29 éves.akkor nagyon hasonló helyzetben vagyunk:)sok sikert neked és írd meg ha van változás.
2012. máj. 7. 20:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi, én is drukkolok nektek!!! Nekem jövőhét elején derül ki, hogy végre örülhetünk-e... Kicsit furcsán érzem magam, de nem akarom még elkiabálni...
2012. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi 7 hónapja próbálkozunk, és semmi eredménye. Én 28 éves vagyok, párom 31. Ez lenne az első babánk, és már nagyon türelmetlenek vagyunk. Több barátnőm 2 évig próbálkozott, minden orvost kipróbált, egészségesek voltak, míg végül kiderült, hogy inzulin rezisztenciája volt mindkét barátnőmnek. " hónap alatt kikezelték őket és egyből összejött a baba....ha jó orvoshoz mennek, nem kellett volna 2 évet várniuk. Én ezért most kivizsgáltatom magam, van-e inzulin rezisztenciám.
2012. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!