Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 évesen első baba?

30 évesen első baba?

Figyelt kérdés
Félek,hogy a korom miatt talán nem fog egyhamar összejönni.Van valakinek ilyenről tapasztalata?
2012. máj. 16. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen nem rémisztgetni akarlak, de 29 éves voltam, amikortól nem védekeztünk, és pont 33, amikor a fiam megszületett.

A sógornőmnek 32 évesen 2. próbálkozásra, a hugomnak 29 évesen 1. próbálkozásra összejött, szóval nem lehet általánosítani.

2012. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
30 évesen kezdtünk próbálkozni, 5x jött össze már az első hónapban. Igaz az első 4 vetéléssel végződött. Most 35 múltam és a 3. hónapban jött össze.
2012. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Pont szülési korban vagy.Simán összejön 30 évesen.Sokan 40-42 évesen is szülnek.
2012. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Én is 29 évesen estem teherbe,és rögtön elsőre! Akkor nem védekeztünk,és sikerült. Nem számolgattam,nem mértem hőt,semmi "csak tettük a dolgunkat".:))) Ráadásul kissé túlsúlyos is vagyok,és ez sem befolyásolta.

Pontosan a 30.-adik születésnapomon a kezemben volt a pozitív teszt.

2012. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Ha félsz, az nem jó, nem segíti a foganást...

28 évesen jöttem össze a férjemmel, 29 évesen terveztük a babát, 30-al szültem az elsőt, 32-vel a másodikat, 35-el remélem ma éjjel a 3-at. :o)

Elsőre jött mindhárom a tervezett időpontban.

Mi szerencsések vagyunk, ezt én is tudom.


De! Veszíteni valód nincs, mert hát vagy összejön hamar, vagy egy kicsit várni kell. Lemaradva minden esetre nem vagy, ha az esélyt megadod, akkor mindent megtettél.


Én is szültem volna szívesen fiatalabban, de hát Ő is kellett hozzá. Megérte megvárni! :D

2012. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Én 32 vagyok, 12 éve vagyunk együtt a párommal -szeretjük egymást, de még tervben sincs hogy gyereket szüljek. Nem, nem vagyok karrierista aki csak a munkájának él, egészségesek is vagyunk, az alakomat sem féltem, meg attól sem rettegek hogy a gyerek miatt le lennék kötve és akkor vége a szabadságnak. Nagyon szeretnénk már mindketten egy igazi gyereket mert eddig csak egy örökbefogadott van: a neve Deviza Hitel...:(
2012. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

31 évesen az 5. hónapban jött össze az első babánk.

A második 34 évesen, a másodikban. Úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy félned kellene ettől. Lehet egyből teherbe esel.

És a szomszédunkban lakik egy pár, 4 éve szeretnének babát, és még nem jött össze - most 27 a lány. Vagyis a kor az ő esetükben biztos nem volt gátló tényező.


Állj hozzá pozitívan, nekem pl. eszembe nem jutott azon aggódni, hogy nem jön össze, egyszerűen tudtam, hogy úgyis sikerül, mindegy hány éves vagyok:)

2012. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Nekem 33 évesen volt az első kettő, most, 38 évesen a harmadik.
2012. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Szia, én 27 vagyok és 30 előtt nem terveznék gyereket! Gondolkoztam én is, hogy talán késő lesz, de ha így alakulna, akkor a sors akarta, hogy ne legyen gyerekem, előbb akkor sem fogok (és nem is tudok) nekiállni a "gyártásnak":)
2012. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
31 évesen, a 2. próbálkozós hónapban jött össze nálunk.
2012. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!