Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy itt a Pici? Tapaszt...

Nikolett_'90 kérdése:

Lehet hogy itt a Pici? Tapasztalatokat kérnék! (bőv. Lennt)

Figyelt kérdés

Érdekesen alakult ez a hónapom. Középidőnél erős mensi szerű érzésem volt, mensi elött 1 héttel szurkál a méhem meg a petefészkem, a melleimhez hozzá se lehet érni,száraz vagyok, semmi folyásom sincs, most pedig holnapra nem várom (18.-ra) szúrkál a méhemnél és ilyen tompán görcsöl. A melleim még mindig fájnak, s még mindig száraz vagyok.

Tapasztalatok? Köszönöm előre is!



#fájdalom #szúró érzés #mensi elött egy nappal #tompa görcs
2012. máj. 16. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más jelek vannak. Így látatlanban lehet írni bármit, valakinél ez épp azt jelenti, hogy megjön. Holnap egy teszt, és meg is van az eredmény!
2012. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! kb 1 òràja elkezdtem görcsölni. de nem vérzek, nincs folyàsom, semmi. lehet még remény?
2012. máj. 16. 15:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, amíg meg nem jön. Régóta próbálkozol?
2012. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Furcsa amit írni fogok, de nem, nem próbálkozunk. Gyógyszert szedek, (lindynette 20at). Amikor a gyógyszerből még volt 2 hét, akkor is görcsöltem de csak kicsit, az már el is múlt.Azt olvastam akkor volt a középidő. Most meg ez a szárazság kis görccsel. Ilyenkor már rég szokott lenni folyásom nem is kicsi, de semmi, a mellem meg fáj már napok óta. Kíváncsi leszek, hogy mi lehet a helyzet.
2012. máj. 16. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Viszont ha szed gyógyszert, akkor megvonásos vérzés mindenképpen lesz, amikor abbahagyod. Szóval meg fog jönni. De akkor ne izgulj, gyógyszer mellett elég kicsi az esélye.
2012. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, az utolsó mondatod nem értem, kifejtenéd kicsit bővebben?
2012. máj. 16. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz, nem? Ha szünetet tartasz, akkor mindenképp megjön.
2012. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én másra gondoltam hirtelen, azért kérdeztem, köszönöm a választ! Igen, remélem meg fog mindenképp.
2012. máj. 16. 18:17
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de megjött! :)
2012. máj. 16. 19:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó, de tudod, hogy ez nem azt jelenti, hogy nem vagy terhes? Nem akarlak ijesztgetni, Isten őrizz, tényleg kicsi az esély. De gyógyszer mellett is van esély, igaz minimális. Gyógyszer mellett ami vérzés van, az éppenhogy megvonásos vérzés, és nem azért, mert nem termékenyült petesejt. De legyen úgy, ahogy szeretnéd. :)
2012. máj. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!