Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok így vele? Állandó...

Voltatok így vele? Állandó hasfájás?

Figyelt kérdés
Két éve szeretnénk kisbabát, de csak nem jön. Most az utóbbi időben egyre gyakrabban érzek mensis fájdalmakat, persze nagyon enyhét, de érzem szinte folyamatosan egész hónapban!!! Ez normális? Mensim rendben van.
2012. máj. 16. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Voltál már kivizsgálásokon? Minden rendben van egyébként? Nekem is most ilyen problémáim vannak én tegnap voltam dokinál, de ő ráfogta az időjárásra.
2012. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ezt most a válasz íródnak is szánnám.

A fájdalom soha nem normális. Még csak nem is időjárás függő.

A meddőségi centrum sokat tud segíteni a gond megoldásában.

2 év azért az sok idő ha gyakran együtt agytok rendszeresen.

Nálam egy nyamvadt hormonhiány okozta azt hogy, nem estem teherbe.

Valamimből kevesebb volt mint kéne.

Kaptam rá bogyót és amikor legközelebb mentem meg is találták a drága Kincsőkémet 5mm-esen.

Azt hittem lefordulok az asztalról akkorra meglepetés volt.

Mondta is a doki hogy, sokan egy ilyen apróság miatt nem babásodnak.

Persze sok eset van ami nehezebb megoldást kíván de sok van olyan is ami csak ennyi.

A fájdalomba nem törődj bele.

Tuti nem kéne hogy, egyen.

Menj egy meddőségi centrumba és hidd el meglesz az eredménye.

Nem tudom tudtam e segíteni.

2012. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!