Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Középidő utáni héten miért...

Középidő utáni héten miért van menzi-szerű hasfájás, ha nincs is baba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, ez egy nagyon jó kérdés!

A választ sajnos nem tudom, de nekem a peteérés után egy héttel mindig fájdogál a hasam2-3 napig, kicsit görcsölős, meg olyan mintha belülről szurkálná "valaki". Hozzátenném terhes még nem voltam sajnos, úgyhogy ez nálam, egyszer sem jelentette a babát. Vagy mégis?...

2012. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ezt én is nagyon szeretném tudni, nekem is van szinte mindig, csak akkor nem volt ilyen, amikor babás lettem. De amikor a dokijaimat kérdeztem erről, csak néztek rám értetlenül. :-(

2012. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hm. Akkor nem lettünk okosabbak.:) De hátha még jön valaki aki tudja a választ.:)


Egyébként amikor én babás lettem, a fogantatás után 7-8 nappal kezdett szúrkálni, másnap pedig 2 napig erős menzis hasfájásom volt. Mivel 8. ciklusnapon fogant a babám, én ekkor ezekre a tünetekre azt hittem, hogy most van pé-m.


De most múlt hónapban is megviccelt a ciklusom, mert pé-től kezdve egészen a menziig tartott a hasfájás, persze nem egyfolytában, de szinte minden nap.

2012. máj. 2. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:

sziasztok !!!!

ezzel én is igy vagyok. nem minden honapban van ez, de most a menszi előtti 1 hét iszonyat rossz volt, fájt nagyon, görcsölt és szurkált... de volt olyan hónap, hogy egyáltalán nem! a közép időmet általában megérzem, de van mikor az sem jár fájdalommal!

2012. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!