Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópos (LSK) átjárhatós...

Laparoszkópos (LSK) átjárhatósági vizsgálatot előtt milyen vizsgálatok kellenek az altatás miatt? Pl: vérvétel.

Figyelt kérdés

Egyéb előkészületek a béltisztításon kívül? Pl: irrigálás, teljes szőrtelenítés...

A ciklus közepén abban az esetben elvégzik, ha védekezünk egész hónapban?



2012. máj. 16. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is most lesz.Teljes nagy labor (vizelettel),vércsoport meghatározás,aneszteziológiai szakrendelésre kell mennem.Igy van az előkészítés beöntésből,irrigálásból és borotválásból áll.

Nekem pont 14.napra esik a műtétem és nem mondta a dokim,hogy védekezzünk.Elenkezőleg!Azt mondta hátha addig sikerül teherbe esnem.Mondtam,hogy lehetetlen,de mondta a doki hogy sose lehet tudni!

Neked mikor lesz és hol?

2012. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én most vagyok a DPO 9. napon. 24-re terveztük eredetileg, de azt mondta a doki, hogy várjunk még egy hónapot. Akkor a 16-dik napon lettem volna. Nekem nem lett volna időm elmenni a vizsgálatokra 1 héten belül.

Így júniusban lesz, hónap közepe tájékán Pécsen.

Aneszteziológussal mennyivel előtte kell találkozni?

Teljes szőrtelenítés lesz? Mert akkor inkább megcsináltatom a kozmetikába :)

2012. máj. 16. 20:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is értem,hogy miért ajánlja a teherbeesés lehetőségét. Elvileg nem is csinálják meg terhességi teszt nélkül a vizsgálatot.
2012. máj. 16. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a ciklus 8. napján csinálták meg. A műtét előtti nap kellett innom bélmosó port (vízben kellett feloldani és egy adott időn belül meginni). utána már nem lehetett enni csak folyékony étrend lehetett. de nem tudtam semmit sem enni (pl.: joghurt) mert olyan hányingerem volt tőle. az nap este itthon teljes szőrtelenítés köldök körül is. a köldököt ki kellett olajos vattával törölni. Másnap reggel 7-re kellett mennem. negyed 12-kor műtöttek. és másnap kivették a csövet és délután jöhettem haza.

nekem teljes vérvétel kellett, vércsoporttal, altató dokival kellett beszélni mikor minden eredmény megvolt.

nekünk sem kellett védekezni. általában ezt a műtétet a vérzés után de még peteérés előtt végzik el.

2012. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:

szia!

Nekem is rendes nagylabor, plusz vinnem kellett friss terheléses leletet (IR-es vagyok), EKG, mellkasröntgen, ha nem volt egy éven belül, ultrahang (nem nőgyógyászati).

Nekem nem volt beöntés vagy por, hanem négy napig diétáznom kellett, elő volt írva minden étkezésre hogy mit kell ennem.

És védekeznünk kellett, de tesztet nem csináltak. 21-ik ciklusnapomon volt a műtét.

2012. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!