Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi segíthet a teherbeesésnél?...

Mi segíthet a teherbeesésnél? Cickafarkfű tea, méhpempő. Ti használtatok ilyeneket? 24N

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha rendszeresek a ciklusaid akkor ne teázz!

Rendszertelen ciklusra javalltak,ahol vagy nincs,vagy későn van peteérés és hosszú a ciklus!

Talán valami vitamint szedj,de ha neked is rendszertelen a ciklusod,akkor málna levél,cickafarkfű-palástfű kombó,ezeknek mint utána tudsz,itt és és neten is olvasni!:)

2012. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt utálni fogod, de a leghatékonyabb még mindig az, ha egyszerűen nem foglalkozol vele! Biztos már ezer helyen olvastad, és hidd el, így van. Egy mondatban: 14 hónap hiábavaló próbálkozás után, költözködés és kemény vizsga egyszerre, napi 1,5 doboz cigi a stressz miatt, kevés szex, sok kávé és kóla, bútorok cipelése, veszekedés, és csodák csodája: pozitív lett a teszt!!!!
2012. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem értem, amikor valaki egyből valamilyen cuccokkal kezd.

Más,ha már próbálkozik egy ideje és nem jön össze, akkor oké, ha kipróbál valamit, de az elején csak arra lesz jó,hogy még jobban rááll a témára!

Ami meg nem feltétlenül jó!

Semmit nem ettem, ittam, elsőre összejött a babánk!

2012. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szervezetben lehetnek láthatatlan gyulladások ami akadályozzák a teherbe esést. A cickafark például erre is jó!


Én az első babámnál, és most a kistesóra készülve is iszom a fogamzós teakeveréket. Segíti a peteérést, a beágyazódást, de ha nem vagy hozzászokva a gyógyteák fogyasztásához, nagyobb kárt tehet, mint amennyit használ!!!


[link]

2012. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!